עדכונים חמים
עדכונים חמים
פותחים שנה עם חיוך וסיפוק אדיר
ניר בן חיים
ביר בן חיים

פותחים שנה עם חיוך וסיפוק אדיר

פותחים שנה עם חיוך וסיפוק אדיר

“בונים חינוך לדורות” זה לא רק סלוגן. זוהי דרך בה צועדת מערכת החינוך של חדרה, שפותחת היום בגאווה את שנת הלימודים תשפ”ג.

עם כניסתי לתפקיד מצאתי פער משמעותי בין תחילת שנת הלימודים לסיום בינוי מוסדות החינוך החדשים. אחד הפתרונות שהוצעו לנו היו קרוואנים שישמשו כמבני קבע בגני הילדים. קיבלתי החלטה ברורה, יש שיאמרו גם אמיצה, כי בכל מה שקשור לעתיד שלנו, ילדי חדרה לא ילמדו יותר במבנים יבילים. מכאן ואילך, הילדים והילדות ילמדו במבנים חינוך קבועים וראויים. 

זאת ההזדמנות להודות לשרת החינוך ד”ר יפעת שאשא ביטון שהבינה את החשיבות בהקצאת המשאבים לעיר חדרה ותקצוב בניית 30 כתות לימוד חדשות בגני הילדים ובתי הספר. 

ניר בן חיים
ביר בן חיים

לאורך החודשים האחרונים ביצענו עבודה יסודית ומעמיקה במערכת החינוך, ונתקלו בלא מעט אתגרים בדרך, אבל לא ויתרנו. נאבקנו, עבדנו והצלחנו. 

אני גאה לומר שבחדרה נפתח שנת לימודים חדשה עם חיוך רחב ותחושת סיפוק אדירה. שני בתי ספר חדשים במבנים מרשימים, עשרות מוסדות חינוך משופצים, משודרגים ומאובזרים בציוד חדיש ברמה הגבוהה ביותר, מגוון רחב של פדגוגיה חינוכית ותוכניות לימוד חדשניות ופורצות דרך ובעיקר, צוותי חינוך מצוינים, מסורים ומקצועיים. 

“חינוך הוא הנשק החזק ביותר שבן ניתן להשתמש כדי לשנות את העולם”, אמר נלסון מנדלה. במציאות של 2022, בה העולם שלנו משתנה מיום ליום, אנו חייבים להמשיך להשקיע ובעיקר להאמין בחינוך, כי זה מה שיהפוך את העולם שלנו לטוב יותר ואת החברה שלנו למכילה ומאוחדת. בחדרה מערכת החינוך אכן הופכת טובה יותר משנה לשנה, בעיקר בזכות השקעה בהון האנושי ומתוך הבנה שאנשי ונשות החינוך הם הנכס הכי גדול שלנו. 

אני מבקש להודות לעובדי אגף החינוך בניהולו של שלומי דהן ולכל עובדי ועובדות עיריית חדרה, שעובדים לילות כימים כדי לפתוח את שנת הלימודים כסדרה. 

למנהלות, המורות, הגננות והסייעות ולכל צוות תומכי ותומכות ההוראה, אני מאחל שנת לימודים מוצלחת ומהנה והמון כוח להמשיך באותה מסירות, עם אותו חיוך כל בוקר ובעיקר עם אהבה גדולה לילדים שלנו, שרואים בכן מודל לחיקוי. 

ילדים יקרים, התלמידים והתלמידות החדשים והוותיקים – תשאפו גבוה ותגשימו את כל החלומות שלכם. אני מאמין בכם ובטוח שהעולם ממתין בסבלנות לשפע שיש לכם להציע לו.

בנימה אישית, אני גאה לעמוד בראש מערכת עם אנשי חינוך מופלאים, בעלי חזון ודרך. בחדרה אנחנו בונים חינוך לדורות! 

שתהיה שנת לימודים פורייה, בטוחה מוצלחת! 

ניר בן חיים

מ”מ

השארת תגובה

“עיר מקלט”

הנוער של חדרה סייע להשמיש עשרות מקלטים פרטיים לשיפוץ 4,000 מקלטים פרטיים הגיע לעיר, זאת

המשך קריאה »
;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן