עדכונים חמים
עדכונים חמים
עולים לכיתה ז ?
שלל אתגרים והתנסויות בכלי שייט ימים

עולים לכיתה ז ?

גרים בחדרה והסביבה ?

 

תיכון יש”י יקיים ימים פתוחים בים לתלמידים העולים לכיתות ז’

עולים לכיתה ז’, וגרים בחדרה והסביבה ? כדאי לכם לקרוא ! תיכון יש”י בחדרה יקיים במיוחד בשבילכם שני ימים פתוחים במועדון ימי חדרה עם שלל אתגרים והתנסויות בכלי שייט ימים ופעילות חוף מהנה. הימים הפתוחים נועדו לחשוף את התלמידים לתוכנית הימית החדשנית והמקורית, שיוצאת לדרך בימים אלו בחטיבת הביניים של התיכון

 

תיכון יש”י בחדרה  מזמין את התלמידים העולים לכיתה ז’ מחדרה והסביבה לשני ימים פתוחים ואתגריים ולהתנסות בלתי נשכחת בתוכנית הימית החדשנית והאטרקטיבית של בית הספר. היום הפתוח יכלול פעילות ימית עם מדריכים מקצועיים מעמותת “זיו נעורים” במועדון ימי חדרה. האירוע הראשון יתקיים ב- 14/2, יום שני הקרוב, והאירוע השני יתקיים ב-21/2, יום שני הבא. האירועים ייערכו בין השעות 14.30 עד 16.30. אין צורך להגיע בליווי ההורים למקום.

השתתפות בימים הפתוחים אינה כרוכה בתשלום.

היום הפתוח יתקיים בחוף ובים, במגוון רחב של תחנות, המשלבות עבודת צוות, אתגר אישי ובעיקר המון כיף. בתחילת האירוע מתוכננת התכנסות עם הסברים, ולאחר מכן תיערך פעילות מודרכת, מהנה ואתגרית על מגוון של כלי שייט ימים.

הנה האטרקציות המובטחות לכם בימים הפתוחים: מסע חוויתי ומודרך על גבי קיאקים, וביצוע מגוון משימות ומשחקים שונים, ביניהם כדורסל קיאקים, מרוצי שליחים ועוד הפתעות. התנסות בגלישת גלים – המשתתפים יקבלו הזדמנות מיוחדת ליהנות מקורס גלישה מזורז בחוף הים, בליווי מדריכים מנוסים וצמודים על גבי גלשני לימוד רכים ורחבים. כמו כן, ייערכו פעילויות עם סאפ – כלי שייט שהינו הכלאה בין גלשן לחסקה. ביום הפתוח תהיה אפשרות לחתור עליו, וגם לעמוד ולשוט בעזרת משוט. בנוסף, תהיה פעילות קבוצתית עם סאפ xl מתנפח – עליו יכולים לעלות כ-10 משתתפים.

מעבר לכך, ייערכו פעילויות מהנות גם בחוף הים בתחנות הפעלה מגוונות של משחקי כדור, מטקות, פריזבי, שש-בש, ועוד. חשוב לציין, כי במקרה של ים גבוה ייתכנו שינויים בתוכנית הימית. בתיכון ישי מדגישים, יש הקפדה רבה על כל כללי הבטיחות. במקום יהיו אחראי בטיחות וסירת ליווי לחילוץ והצלה.

תוכנית ימית חדשה ומקורית בתיכון יש”י

היום הפתוח בפעילות הימית יאפשר לתלמידים המשתתפים בו להיחשף לתוכנית הימית החדשה של תיכון יש”י, שיוצאת לדרך בימים אלו בקרב תלמידי החטיבה. על פיתוח התוכנית שוקדים כעת בבית הספר  – המנהלת, חגית אביר, הרכזת הפדגוגית והצוות החינוכי.

 

המנהלת חגית אביר מסבירה: “התוכנית הימית שלנו כוללת ביקורים שוטפים במועדון הימי, תלמידי כיתות ט’ למשל ייהנו מכך אחת לשבוע. בנוסף לזאת, יתקיים יום למידה שבועי חוויתי של כלל מקצועות הלימוד, שייעשה אחת לשבוע בים. אנחנו מחכים לפגוש את המתעניינים בתוכנית החדשנית שלנו, ומזמינים את כל התלמידים העולים לכיתות ז להגיע לימים הפתוחים. חשוב להדגיש, כי לאחרונה תיכון יש”י הפך להיות תיכון אזורי. תלמידים מחדרה ומהסביבה כולה מוזמנים להשתלב ולהגיע, ובהמשך גם להירשם ללימודים בבית ספרינו, וליהנות בין היתר מהתוכנית הימית החדשה”.

מנכ”ל רשת החינוך “מדעים ויהדות”, שתיכון יש”י נמצא בבעלותה, הרב בן ציון נורדמן, אומר : “יישר כוח ותודה רבה למנהלת חגית אביר ולכל הצוות של תיכון יש”י על פיתוח דרכים מקוריות, יצירתיות ומהנות ללמידה. התוכנית הימית החדשנית הינה ייחודית לבית ספרינו. הצוות החינוכי עושה כל שביכולתו על מנת שהתלמידים ייהנו מחוויית הלמידה. אני מזמין את כל התלמידים העולים לכיתות ז’ מחדרה ומהאזור כולו ליהנות מהימים הפתוחים, ובהמשך להירשם לבית ספרנו וליהנות בין היתר, גם מהתוכנית הימית”.

רוצים להשתתף בימים הפתוחים של התוכנית הימית ?

יש צורך בהרשמה מוקדמת בטלפון שמספרו 050-3040012

 

השארת תגובה

אילוז ולצצות המתנס - אנחנו רק שליחים של הקהילה

מתנ”ס גבעת אולגה בנסיקה! “אנחנו רק שליחים למען הקהילה”.

ברוב הימים שאנחנו עסוקים בענייני חינוך ו/או מתוודעים לנושא, זה בד”כ, בענייני הלימודים, מורים, שביתות מורים, וכל מה שיש
במערכת הכוללת של משרד החינוך והחינוך הפורמאלי. אבל כל הורה יכול להעיד שהחינוך האמיתי, המקורי, האותנטי, המעשיר,
המפתח, וזה שגורם לצמיחה בריאה של כל ילד וילדה הוא החינוך הבלתי פורמאלי שמתנהל ברובו במתנ”סים השונים ברחבי
הארץ.

המשך קריאה »
יריד ארבעת המינים - צילום שלומי גבאי

גם השנה: יריד ארבעת המינים

כמיטב המסורת, גם השנה ייהנו תושבי חדרה מיריד ארבעת המינים במרכז העיר
לפני חג הסוכות, אותו מארגן אגף אתו”ס בשיתוף מנהלת העסקים בחדרה
הכלכלית ומחלקת רישוי עסקים.

המשך קריאה »

הרבה יותר מטיול

מרכז הורים וילדים בשיתוף וביוזמת המחלקה למשאבי קהילה והתנדבות באגף
הרווחה של עיריית חדרה, סיימו את הקיץ בפעילות שיא – טיול משפחות לראש הנקרה.

המשך קריאה »
;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן