עדכונים חמים
עדכונים חמים
ספר תורה לילדי העיר חדרה
ספר תורה לילדי חדרה

ספר תורה לילדי העיר חדרה

לכבוד שנת ה-130: עיריית חדרה יוזמת כתיבת ספר תורה לזכות כלל ילדי העיר

לרגל שנת ה-130 לחדרה יוזמת עיריית חדרה כתיבת ספר תורה חדש לזכות כלל ילדי העיר. את הפרויקט מובילה המחלקה לתרבות תורנית באגף אתו”ס.

המטרה היא שספר התורה ייתרם לאחד מבית הכנסת בעיר, כאשר הטקס החגיגי של הכנסת הספר אמור להיערך סמוך לחג השבועות, חג מתן תורה, מתוך תקווה שעד אז התושבים יוכלו לקחת חלק בחגיגה.

בנוסף, העירייה תאפשר לילדים שירצו לקבל תעודה על כך שהם שותפים בכתיבת הספר המיוחד לרגל שנת ה-130 לעיר חדרה, לשלוח פרטים לטופס מקוון ולקבל על כך תעודה. כאמור, כל ילדי העיר, מגיל 3 ועד 18, יהיו שותפים לנושא. את הטופס יהיה אפשר למלא בשבועות הקרובים באתר העירייה (הודעה על כך תפורסם בנפרד).

חבר המועצה, הרב בן ציון נורדמן, שהיה ממובילי היוזמה: “הרעיון המבורך הזה הגיע גם בזכות חגיגות 130 שנה לחדרה, אבל לא פחות חשוב מכך, בשל העובדה שכתיבת ספר תורה מהווה סגולה לבריאות ולעצירת המגיפה, במקרה שלנו הקורונה. הסגולה הזו החלה לפני 250 שנה בימי הבעל שם טוב, שהמליץ לכל עיר שיש בה מגיפה וחולי, להתאחד ולהיות שותפים בכתיבת ספר תורה. הספר כמובן ייכנס לאחד מבתי הכנסת בעיר, וכולי תקווה שעד חג השבועות גם התושבים יצליחו להיות שותפים בחגיגה הגדולה. מדובר ביוזמה ראשונה מסוגה בישראל, ואני משוכנע שרשויות רבות ילכו אחרי חדרה עם יוזמה דומה.”

השארת תגובה

“עיר מקלט”

הנוער של חדרה סייע להשמיש עשרות מקלטים פרטיים לשיפוץ 4,000 מקלטים פרטיים הגיע לעיר, זאת

המשך קריאה »
;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן