עדכונים חמים
עדכונים חמים
סיור ראשון לנשיא התאחדות התעשיינים בטכנודע בחדרה

סיור ראשון לנשיא התאחדות התעשיינים בטכנודע בחדרה

בשבוע האחרון שלפני ראש השנה ביקר נשיא התאחדות התעשיינים ד”ר רון תומר בטכנודע בחדרה והופתע לגלות את המרכז המדעי המתקדם הממוקם בעיר.

ד”ר תומר הוא תעשיין ישראלי, נשיא התאחדות התעשיינים ויו”ר נשיאות המעסיקים והעסקים בישראל, בעלים ומנכ”ל משותף של חברת התרופות אוניפארם, חבר מועצת המנהלים של מכון הייצוא, מנהל הוועדה המקצועית וחבר במועצה של ארגון הרוקחות בישראל.

ד”ר תומר התרשם מרמתו הגבוהה של הציוד המתקדם במרכז המדעי ומהצוות המסור של הטכנודע, שעמל רבות בחינוך ילדי ישראל.

את הביקור יזם מר איתן פינקלשטיין, תעשיין מוביל בארץ וחבר דירקטוריון בוועד המנהל של הטכנודע, והוביל אותו מנכ”ל הטכנודע ד”ר גדי מדור. הביקור נערך במעבדות החדישות של הטכנודע, במוזיאון הרפואה וביחידה לסימולציה רפואית. סוכם כי לאחר החג ייבחנו שיתופי פעולה בין התאחדות התעשיינים, חברות הפארמה והטכנודע.

ד”ר תומר סקר את האתגרים העומדים בפני התעשייה הישראלית, לרבות החשיבות בקידום החינוך המדעי טכנולוגי בישראל, שנמצא במשבר בעשורים האחרונים. משבר זה מעכב במידה משמעותית את התפתחות התעשייה בישראל.

לדברי נשיא התאחדות התעשיינים, המודל המיוחד של עבודת הטכנודע הוא בעל פוטנציאל לגדל את “דור העתיד” של מדעני ישראל ושל מובילי התעשייה בארץ.

ראש עיריית חדרה מר צביקה גנדלמן, שמוביל את הטכנודע מאז כניסתו לתפקידו, ציין כי הטכנודע הפך לאתר עלייה לרגל לבכירים במשק הישראלי ולדבר יש חשיבות להתפתחות העיר ולמיצובה בישראל.

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן