עדכונים חמים
עדכונים חמים
נבחרה מנהלת חדשה לבית ספר “גבעול”
ליאור לב-רן

נבחרה מנהלת חדשה לבית ספר “גבעול”

נתינה מכל הלב

את שנת הלימודים תשפ”א יפתחו בבית הספר הדמוקרטי “גבעול” עם מנהלת חדשה, ליאור לב-רן.

לב-רן, ממושב אביחיל, בעלת תואר ראשון בחינוך ללקויות למידה ופסיכולוגיה במכללת תל חי, ותואר שני בניהול וארגון מערכות חינוך במכללת סמינר הקיבוצים. בוגרת קורס ניהול של אבני ראשה. עבדה אחת עשרה שנים בבית ספר “הבית של תמר” בתור רכזת חטיבת הביניים הנמנית עם צוות הניהול של בית הספר, מחנכת כיתה ומורה למקצועות רבי מלל בדגש על פיתוח תהליכי חשיבה ומיומנויות למידה.

לדבריה, היא מאמינה כי לאנשי חינוך ניתנה זכות גדולה להיות שם עבור התלמידים והתלמידות בתהליך המסע העצמי, החקר, הגילוי, הפליאה, פיתוח וגיבוש הזהות שלהם תוך זיהוי והיכרות עם נקודות החוזק, תחומי העניין והתמודדות עם אתגרים וקשיים הניצבים בדרך.

“מתרגשת להצטרף לבית החינוך הדמוקרטי גבעול בתור מנהלת שותפה ולפגוש כל כך הרבה אנשי ונשות חינוך עם ניצוץ גדול בעיניים, אהבה וחיבור עמוק לילדים ולעשייה החינוכית. מצפה מאוד לעבודה המשותפת עם כל קהילת גבעול.”

“גבעול” הוא בית ספר דמוקרטי בשכונת גבעת אולגה. בבית הספר דוגלים בזכות ההזדמנות השווה, ושואפים להתוות דרך לרכישת ידע ומיומנויות, פיתוח תכונות לחיים, ועידוד מעורבות ואחריות חברתית-סביבתית, שיובילו להצלחה אישית וקהילתית.

 

 

 

 

 

 

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן