עדכונים חמים
עדכונים חמים
מתגייסים לעזרה
רוטרי חדרה

מתגייסים לעזרה

מועדון “רוטרי חדרה” נרתם לסייע למאמץ העירוני בצמצום מספר תאונות הדרכים

בהמשך לכנס בטיחות בדרכים שנערך לפני כחודשיים לראשי הארגונים המתנדבים, נרתם מועדון החברים “רוטרי חדרה” למשימה והצטרף למאבק בתאונות הדרכים בעיר.

כנס הבטיחות בדרכים התקיים בשיתוף פעולה של אגף החינוך, מנהל המטה העירוני לבטיחות בדרכים נדב ליפשין, הרשות לבטיחות בדרכים, מנהלת אזור שרון צפון רונית גלזר-דביר, מנהלת היחידה להתנדבות באגף הרווחה יונה מאור, ונציגי אג”מ-ארגון הגג של מתנדבי חדרה.

מטרת הכנס הייתה להדגיש בפני המתנדבים את חשיבות השמירה על בטיחות בדרכים, וזאת על מנת שיתנדבו בעצמם ויהיו שגרירים בארגונים שהם מייצגים. כדי להרחיב את הידע ואת בקיאותם של המתנדבים הוצע לקיים פעילות הסברה בתוך הארגונים עצמם.

כאמור, מועדון “רוטרי” חדרה הרים את הכפפה, וחבריו עברו השתלמות בהנחיית נדב ליפשין, כולל סקירה של נתוני תאונות הדרכים בעיר במשך חמש השנים האחרונות, מיקוד הפעילות למניעת תאונות דרכים, ועוד.

בהשתלמות הוצגו נתונים, לפיהם בשנת 2017 היו בחדרה 178 תאונות דרכים, בשנת 2018 היו 163 תאונות, ובשנת 2019 היו 125 תאונות דרכים, נתון המצביע על ירידה של 30 אחוז תוך שלוש שנים.
הצומת המסוכן ביותר בחדרה הוא צומת הרחובות הרברט סמואל ורמב”ם, רחוב הרברט סמואל אף נחשב למסוכן ביותר בעיר.  עיקר הנפגעים הם הולכי רגל, בעיקר קשישים וילדים.

חברי המועדון הביעו עניין רב למשמע הנתונים, והבטיחו לתרום ולסייע להמשך הצמצום של תאונות הדרכים בעיר.

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן