עדכונים חמים
עדכונים חמים
מרחיבים את הידע – נפתחה הרשמה לסדנה ייחודית להורי ילדים עם הפרעות קשב
מרכז ילדים הורים

מרחיבים את הידע – נפתחה הרשמה לסדנה ייחודית להורי ילדים עם הפרעות קשב

במרכז ילדים הורים, שמפעיל אגף הרווחה העירוני, נפתחה הרשמה לסדנה ייחודית להורים לילדים עם הפרעות קשב. הסדנה תתקיים בשיתוף אגף החינוך, הרשות לביטחון קהילתי והתוכנית הלאומית.

לדברי מנהלת מרכז ילדים הורים אילנה פרימוביץ, הורות לילדים עם הפרעות קשב היא הורות מאתגרת, בעיקר בדור זה עם התפתחות הטכנולוגיה וההזדמנויות הבלתי נדלות של ידע ואפשרויות ברשת. הסדנה נועדה להעשיר את הידע על הפרעת הקשב, וכן על שילוב ההפרעה עם גיל ההתבגרות. פרימוביץ: “באמצעות הבנת ההפרעה והשלכותיה על סביבת ומעגלי החיים של הילד ומשפחתו, וכן מתן כלים להתמודדות, נאפשר למשפחות להעצים את ההורות וליצור קשר חזק וקרוב לילדם”.

את הסדנה תעביר ענת רודרמן, פסיכותרפיסטית מוסמכת, מטפלת באומנות M.A. ומדריכת הורים. המפגשים יהיו פרונטליים או בזום, בהתאם להנחיות משרד הבריאות.

הסדנה צפוי להתחיל ב-23 בדצמבר ולהימשך 10 מפגשים עד 24 בפברואר 2021, מדי יום רביעי בין השעות 19:30 עד 21:00. פרטים והרשמה: 04-6303110/11.

מחקרים אחרונים מראים כי מספר הילדים עם הפרעות הקשב עומד על פי שניים מאשר היה לפני עשור. הסיבה לזינוק היא בעובדה שיש יותר מודעות לבעיה, ובנוסף עולם המסכים מחמיר את הבעיה, וכך נשלחים יותר ילדים לאבחון. נתון זה מחזק את הצורך להעניק להורים הדרכה ספציפית על הפרעת הקשב המשפיעה על כל ההיבטים בחייו של הילד. הסדנה הייחודית תקנה להורים ידע מקצועי בהכרת הלקות ובעיקר נותנת כלים לעבודה פרקטית, לשיפור הקשר הורה-ילד ולהבנה מקיפה על תפקיד ההורה.

 

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן