עדכונים חמים
עדכונים חמים
מצטיינים בחינוך ! פרדס חנה כרכור 

מצטיינים בחינוך ! פרדס חנה כרכור 

מטפחים את דור העתיד  גן “שיקמה” נבחר כגן מצטיין ארצי בזרם החינוך הממלכתי דתי

לאחרונה התבשרה ראש מועצת פרדס חנה כרכור, הגר פרי יגור, על הבחירה בגן “שיקמה” ביישוב כגן מצטיין, זוכה פרס החינוך של מנהל החמ”ד במשרד החינוך בפריסה מחוזית וארצית לשנת תש”ף.

צולם לפני משבר הקורונה

גן “שיקמה” פועל בפרדס חנה-כרכור זו השנה השישית. אוכלוסיית הגן מונה 35 ילדים בשכונה ותיקה (סמוך ל’מרכזון’), והצוות כולל את גננת האם אורית אילוז, גננת משלימה חנה תאירי, תומכת חינוך טל עמאר, תומכת חינוך אילנה סויסה, יועצת חינוכית לאה שחר, סייעת רפואית עדן חביב, מפקחת אזורית אילנה איפרגן, מדריכה פדגוגית דוריתי חזן, רב הגן ומורה לתנועה. בגן פועלות תוכניות מיוחדות שבבסיסן יעדי חזון החמ”ד ובהן: “לב לדעת”, “חמ”ד של תורה”, “גן יער” ועוד.

מנהלת הגן אוררית אילוז, מסרה, “הגן שלנו קטן, אבל בחזון שלנו גן הילדים חולש על שטח שלם של קהילה, של פרויקט ישי, של חברה שמתחנכת יחדיו בצל לימוד אבותיה, יונקת מאופייה, ילד שצמח בגננו יהיה לאיש ידע, ידע לנהוג במידת אהרון הכהן שהוא משכין שלום, ועם זאת מנהיג של עם כמשה רבנו (…).”

מנהלת אגף החינוך במועצה, אילנה זגול, “את הפרס קיבל הגן בזכות עשייה חינוכית ערכית משמעותית מתוך שליחות ואמונה. גן זה מתווסף לגני ילדים ובתי ספר נוספים שזכו בפרסי חינוך כאות להערכה והוקרה על עבודתם הייחודית בתחום החינוך. גן זה וגני היישוב משקפים ומובילים חדשנות, חינוך למעורבות חברתית ותרומה לקהילה, סביבות למידה מגוונות, מענה לשונות הילדים ושיתוף אמיתי של קהילת ההורים.” זגול ציינה כי היא שולחת את ברכתה לצוותים המסורים להורים השותפים במעשה החינוכי ולילדים המקסימים בגנים.

אבי אוחיון, מנהל מחלקת גני ילדים באגף החינוך במועצת פרדס חנה כרכור, “גן שיקמה המצוין מייצג ומשקף עבורנו את כלל הגנים במושבה- אלו הפועלים על פי זרם החינוך הממלכתי וכן הממלכתי דתי. עבורנו כל מערכת גני הילדים ראויה לפרס החינוך וזאת הודות לעשייה החינוכית הנרחבת והמסורה למען הילדים. אני מאחל לנו כי נקצור את הפירות הן בהתפתחותם ובצמיחתם של הילדים הרכים לתפארת, והן בהכרה של משרד החינוך והרשויות בפעילותנו למען מטרה חשובה זו.”

ראש המועצה, הגר פרי יגור, בירכה את צוות הגן וציינה: “איכות בחינוך מתחילה בהון האנושי בצוותי החינוך – בגננות ותומכות הגננות שמשקיעות את מרצן וליבן בטיפוחם והתפתחותם של הילדים. הן הלב הפועם והרוח החיה של מערכת החינוך, אנחנו מעריכים את העשייה החינוכית שהן מובילות ומיישמות יום יום. תודתנו והערכתנו לכלל צוותי החינוך בגני הילדים ובמוסדות החינוך בישוב. הצלחת גן ‘שיקמה’ היא ההצלחה של מערכת החינוך כולה כמערכת אחת ומקשה אחת.”

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן