עדכונים חמים
עדכונים חמים
מספרי סיפורים
אפרת מהרטו צילום אילן ספירא

מספרי סיפורים

הישגים לתלמידי “יבנה”בתחרות כותבים צעירים

הישגים נאים לתלמידי בית הספר “יבנה'” מחדרה בתחרות הכותבים הצעירים של המרכז הישראלי לחדשנות בחינוך.
המרכז הישראלי לחדשנות בחינוך מפעיל את התוכנית בבתי הספר היסודיים, ברמה הפדגוגית, הניהולית והקהילתית, ומפתחת כישורי שפה למצוינות בחינוך בעשרות בתי ספר ברחבי הארץ.
באירוע הגמר של התחרות, אשר התקיים בתל אביב, זכתה התלמידה אפרת מהרטו במקום ה 3- לכיתות ג’ על הסיפור “פחד גבהים” שכתבה, והתלמיד יגלגיאת, שהשתתף בתחרות לכיתות ו’, זכה בציון ראוי לשבח על סיפורו “היום המותח בחיי”.
תחרות הכותבים הצעירים של המרכז הישראלי לחדשנות בחינוך מיועדת לתלמידים מכיתות ג’- ו’ ומתקיימת מדי שנה. בשלב הראשון כותבים אלפי ילדים מרחבי הארץ סיפור קצר פרי דמיונם, כחלק מהתוכנית הייחודית לכישורי שפה שמפעיל המרכז בבתי הספר, בשיתוף ובתמיכת עיריית חדרה.
הסיפורים נבדקים על-ידי צוות מקצועי של בית הספר, והילדים שסיפוריהם הגיעו למקומות
הראשונים בתחרויות הבית ספריות, מתמודדים בשלב הגמר.
באירוע מרשים שהתקיים במרכז דוהל בתל אביב בהנחיית כוכב הילדים טל מוסרי, בהשתתפות מאות כותבים צעירים, ראשי המרכז הישראלי לחדשנות בחינוך, שותפים ואנשי חינוך מובילים, הוענקו על הבמה תעודות לזוכים. באירוע הוענק פרס חיים לסופר הילדים האהוב יהודה אטלס. ראש העיר צביקה גנדלמן בירך את התלמידים, והביע גאוותו בהם. לדברי ראש העיר: “אני גאה בתלמידי “יבנה” אשר בכל שנה זוכים בהישגים מרשימים בתחרות הכותבים הצעירים, ומוכיחים יצירתיות, כישרון, ובעיקר שליטה ובקיאות מרשימה בשפה העברית, תכונות שהתוכנית נועדה לקדם.”
מנכ”ל המרכז הישראלי לחדשנות בחינוך דן פוטרמן: “תחרות הכותבים הצעירים הינה אחת מנקודות השיא במסגרת התוכנית לכישורי שפה שאנו מפעילים בבתי הספר, והיא מאפשרת לילדים למצות את מלוא הפוטנציאל הטמון בהם, ולהגיע לרמה של כתיבת סיפורים מרגשים. אני מברך את תלמידי חדרה שזכו במקומות הראשונים, תוצר של התהליך שאנחנו עוברים יחד עם בית הספר והצוות החינוכי, בשיתוף ובתמיכת עיריית חדרה, המהווה הוכחה שפיתוח מצוינות חינוכית והשקעה בכישורי שפה מחזקים גם את הביטחון של התלמידים וגם את היכולת שלהם להצליח ולהצטיין.”

 

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן