עדכונים חמים
עדכונים חמים
מזווית מבטה של צלמת – במית”ר “נירים”
אבדלימוב על רקע התערוכה

מזווית מבטה של צלמת – במית”ר “נירים”

מנקודת מבטה

חניכת מית”ר- “נירים” חדרה בחרה להיפרד מהתוכנית בתערוכת צילומים של הנוף הסובב את שכונת גבעת אולגה

תערוכת צילומים ייחודית מוצגת במית”ר “נירים” חדרה. התערוכה הנקראת “מזווית מבטה של צלמת”, מציגה צילומים של קארין אבדלימוב בת ה-18, המסיימת תהליך בן ארבע שנים במית”ר “נירים” ועתידה להתגייס לחיל האוויר בספטמבר הקרוב.

במשך כחצי שנה התמקדה אבדלימוב ביחד עם מדריכה מהמסגרת, בנוף הסובב את שכונת מגוריה גבעת אולגה, ותיעדה במצלמתה את הנוף הארץ ישראלי.

“פעם בשבוע יצאנו לטבע למפגש המשלב שיח וצילום,” סיפרה המדריכה. “פגשנו צמחים וחרקים, בעלי חיים ונופים, בגשם ובחמסין. זכינו להתחבר לטבע, להגיע למקומות נפלאים ולעבור הרפתקאות שונות שתועדו בעדשת המצלמה.”.

לדברי מנהל מית”ר “נירים” שלומי פורקוש, “התערוכה היא חלק מתהליך הסיום והפרידה של קארין מהמסגרת. היא אינה אוהבת להכביר במילים, והדרך הנוחה ביותר עבורה להביע את עצמה היא דרך המצלמה. מית”ר ‘נירים’ מודה לקארין שפתחה בפנינו את ליבה ואפשרה לנו להתבגר ביחד איתה.”

בשל מגבלות הקורונה לא פורסמה התערוכה לציבור הרחב, ולמקום התאפשרה כניסה של 10 אנשים בכל פעם בקפסולות על פי הנחיות משרד הבריאות ומשרד הרווחה. לפתיחת התערוכה הגיעו בני משפחתה של הצלמת וחניכי המית”ר בלבד.

התערוכה תוצג על קירות המית”ר בחודש הקרוב, ואורחים אשר ירצו להגיע לצפות בצילומים המרהיבים מוזמנים לתאם הגעה בטלפון 050-6865338.

 

 

 

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן