עדכונים חמים
עדכונים חמים
“גולשים על בטוח” מדעים ויהדות חדרה

“גולשים על בטוח” מדעים ויהדות חדרה

פרויקט גלישה בטוחה ברשת נערך השבוע בשש-שנתי יש”י– “מדעים ויהדות” בחדרה. בסיומו הפיקו התלמידים עיתון דיגיטלי, שבו כתבו את חוויותיהם האישיות ואת הלקחים החשובים שלמדו   

שומרים על התלמידים: בבית הספר השש-שנתי יש”י– “מדעים ויהדות” בחדרה קיימו במהלך השבוע באמצעות הזום הסברה ופעילויות מגוונות לתלמידים להעלאת המודעות לגלישה בטוחה באינטרנט. המורים העבירו שיעורים בנושא, והסבירו לתלמידים כיצד ניתן להיזהר בגלישה ברשת על מנת שלא להיפגע ולא לפגוע באחרים. את הפרויקט הובילו מנהלת בית הספר, חגית אביר, ורכזת התקשוב, שרי הלפרין.

הפרויקט הוכתר בהצלחה רבה, ובסיומו התלמידים הפיקו עיתון דיגיטלי בנושא גלישה בטוחה באינטרנט. התלמידים כתבו כתבות המבוססות על חוויות אישיות שעברו ועל הלקחים שלמדו.

יש לציין כי הפרויקט הבית ספרי נערך במסגרת השבוע הארצי לגלישה בטוחה במשרד החינוך שהתקיים בסימן “מתחברים על בטוח”.

“אנחנו מקפידים כל הזמן על חינוך לגלישה בטוחה באינטרנט,” אומרת מנהלת השש-שנתי יש”י, חגית אביר. “דגש מיוחד מושם בתקופה זו, בה ישנם סגרים ארוכים, ובני הנוער כמו כלל הציבור שוהים הרבה בבית. גם הלמידה בבתי הספר נעשית באמצעות הרשת, כך שזמן החשיפה גדול מהרגיל, והסכנות שאורבות לכל אחד הן רבות. לכן גם משרד החינוך קיים השבוע את התוכנית הארצית לגלישה בטוחה. אנחנו מצאנו לנכון לקיים את הפרויקט באופן נרחב. התלמידים הפנימו את השיעורים היטב, ואף שיתפו בחוויות מניסיונם האישי. הצוות החינוכי ימשיך לשים דגש על נושא חשוב זה.”

מנכ”ל רשת החינוך “מדעים ויהדות”, הרב בן ציון נורדמן, מסכם את הפרויקט במילות שבח לצוות החינוכי ולתלמידים. “אני רואה חשיבות רבה בקידום נושא גלישה בטוחה ברשת האינטרנט. התלמידים שלנו למדו את המסרים החשובים שהעבירו המורים, והם מיישמים אותם הלכה למעשה.”

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן