עדכונים חמים
עדכונים חמים
בחדרה מצאו דרך מקורית למפגש ישיר של הצוות החינוכי עם התלמידים
מקיף שש שנתי מדעים ויהדות

בחדרה מצאו דרך מקורית למפגש ישיר של הצוות החינוכי עם התלמידים

תיכון עד הבית במקיף שש-שנתי “יש”י-מדעים ויהדות” 

עקב מגפת הקורונה מתווה משרד החינוך עדיין לא מאשר לתלמידי העל- יסודי בארץ לשוב אל ספסל הלימודים. לפיכך יצאו השבוע המחנכים במקיף שש שנתי מדעים ויהדות לבתי התלמידים, לחלוקת משלוחי מנות. המחנכים נסעו ברכב מקושט והביאו באופן אישי לכל תלמיד משלוח מנות, אליו צורפה ברכה עם איחולים לחג שמח.

התלמידים קיבלו הודעה מוקדמת על הגעתם הצפויה של המחנכים, ופגשו אותם לקבלת המשלוח מחוץ לבתיהם. המפגשים בין התלמידים והמחנכים היו מרגשים מאוד.

“התלמידים נמצאים בבית מחודש ינואר, מאז החל הסגר השלישי, ובהתאם למתווה משרד החינוך. הקשר עם המחנכים נעשה באמצעות הזום ושיחות טלפון אישיות,” אומרת חגית אביר, מנהלת יש”י-מדעים ויהדות. “לרגל חודש אדר, חודש השמחה, ולכבוד חג פורים, רצינו לשמח את התלמידים במשלוח מנות טעים ובמפגש פנים אל פנים עם המחנכים. המפגשים נעשו על פי כל כללי הזהירות ובהתאם להנחיות משרד הבריאות. המחנכים והתלמידים שמחו להיפגש. התלמידים והוריהם הודו לצוות החינוכי על משלוח המנות האישי. כולנו מחכים לשוב לשגרה, ולהיפגש בבית הספר.”

מנכ”ל רשת החינוך “מדעים ויהדות”, הרב בנצי נורדמן, אומר: “אם התלמידים לא מגיעים לבית הספר – בית הספר מגיע אליהם. אנחנו חושבים מסביב לשעון איך לשמר את הקשר עם התלמידים והתלמידות. בעזרת השם, בהובלת המנהלת והצוות אנחנו תמיד מוצאים רעיונות יצירתיים ומשמחים. עוד השבוע צפויות כל הכיתות לחזור וללמוד, לרבות תלמידי כיתות ז’-ט’. זה הזמן לברך שבעזרת השם יישמר רצף הלימודים עד סוף השנה ועד בכלל.”

 

 

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן