עדכונים חמים
עדכונים חמים
אות מצטיין מתנדב ארצי לתלמיד עמל אמנויות ומדעים חדרה
ליאם בקר תמונה- באדיבות רשת עמל

אות מצטיין מתנדב ארצי לתלמיד עמל אמנויות ומדעים חדרה

הפנים היפות של הנוער הישראלי

ליאם בקר תלמיד כיתת י”ב בבית הספר הרב תחומי עמל למדעים ואמנויות חדרה, יקבל את אות שר החינוך לנוער מתנדב מצטיין ארצי ע”ש אלעד ריבן ז”ל

אות שר החינוך לנוער מתנדב מצטיין ע”ש אלעד ריבן ז”ל בסימן שותפות ואחדות, מוענק השנה לליאם בקר תלמיד כיתת י”ב בבית הספר הרב תחומי עמל למדעים ואמנויות חדרה.

ליאם נבחר על ידי הוועדה הארצית של משרד החינוך, והפרס יוענק על ידי שר החינוך יואב גלנט, בטקס שיתקיים בהמשך. מנהלת חברה ונוער במחוז חיפה של משרד החינוך עינב יניב שוורץ ומפקחת רשותית ויו”ר הועדה במחוז מלי מלכא, ציינו בהודעה על הבחירה: “הוועדה הארצית התרשמה מתרומתך המשמעותית למען החברה והקהילה ובחרה בך כמצטיין ארצי בשל שילוב השונים בחברה.”

ליאם מתנדב לאורך השנה בארגון אקי”ם בחדרה, שם הוא חונך במסירות רבה נער שאינו מסוגל לדבר. בנוסף, ליאם מתנדב גם במד”א ובמרכז למשפחה “הכי אחי” וחולם להיות רופא. הוא לומד בביה”ס מדעי הרפואה.

אילנה שטרהל, מנהלת ביה”ס הרב תחומי עמל למדעים ואמנויות חדרה: “גדולתו של ליאם היא צניעותו. הוא נחבא אל הכלים. מתנדב ותורם ככל יכולתו. ליאם הוא סמל לנתינה שאינה תלויה בדבר.”

עו”ד רוית דום-עיני, מנכ”לית רשת עמל: ” זוהי גאווה גדולה. רשת עמל מובילה תפיסה חינוכית ערכית וחברתית ופועלת להטמעת ערך ההתנדבות בקרב בני הנוער ומעורבותם בחברה.

בחירתו של ליאם בקר על ידי הוועדה הארצית של משרד החינוך, מוכיחה כי בקרב הנוער הישראלי קיימת רוח התנדבות ואהבת האדם וזוהי תעודת כבוד לחברה הישראלית. ליאם מהווה דוגמה ומופת לאחרים וראוי למלוא ההוקרה וההערכה על פעילותו ההתנדבותית.”

אלעד ריבן ז”ל שעל שמו קרוי הפרס המוענק, הצטרף לתנועת “צופי האש” פאר הכרמל – קבוצת תלמידים מתנדבים אשר הוכשרה לסייע לשירותי הכבאות. כשפרצה השרפה בכרמל, אלעד קיבל את ההודעה על השרפה באמצע שיעור אזרחות בבית הספר.

אלעד מיהר להתקשר לאמו וביקש ממנה שתביא לו את מדי המתנדב ושתסיע אותו למקום, כדי להצטרף לצוות כיבוי שהגיע מעפולה, כשהסתער בגבורה עם לוחמי האש על הלהבות.

בחייו הקצרים הספיק להגיע להישגים לימודיים וערכיים. הוא הנחיל מורשת של הקרבה, של נתינה, של אהבת אדם. מסורת זו של הענקת פרס על שם אלעד לנוער מתנדב היא ביטוי לרצון לעודד את בני הנוער להתנדבות.

 

 

 

 

 

 

 

 

השארת תגובה

אילוז ולצצות המתנס - אנחנו רק שליחים של הקהילה

מתנ”ס גבעת אולגה בנסיקה! “אנחנו רק שליחים למען הקהילה”.

ברוב הימים שאנחנו עסוקים בענייני חינוך ו/או מתוודעים לנושא, זה בד”כ, בענייני הלימודים, מורים, שביתות מורים, וכל מה שיש
במערכת הכוללת של משרד החינוך והחינוך הפורמאלי. אבל כל הורה יכול להעיד שהחינוך האמיתי, המקורי, האותנטי, המעשיר,
המפתח, וזה שגורם לצמיחה בריאה של כל ילד וילדה הוא החינוך הבלתי פורמאלי שמתנהל ברובו במתנ”סים השונים ברחבי
הארץ.

המשך קריאה »
יריד ארבעת המינים - צילום שלומי גבאי

גם השנה: יריד ארבעת המינים

כמיטב המסורת, גם השנה ייהנו תושבי חדרה מיריד ארבעת המינים במרכז העיר
לפני חג הסוכות, אותו מארגן אגף אתו”ס בשיתוף מנהלת העסקים בחדרה
הכלכלית ומחלקת רישוי עסקים.

המשך קריאה »

הרבה יותר מטיול

מרכז הורים וילדים בשיתוף וביוזמת המחלקה למשאבי קהילה והתנדבות באגף
הרווחה של עיריית חדרה, סיימו את הקיץ בפעילות שיא – טיול משפחות לראש הנקרה.

המשך קריאה »
;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן