עדכונים חמים
עדכונים חמים
אפליקציה מגניבה – פיתוח: אולפנת אמונה אלישבע
קרדיט תמונות: דוברות אמונה

אפליקציה מגניבה – פיתוח: אולפנת אמונה אלישבע

העתיד כבר כאן

אתם שכחנים חסרי תקנה? לא מצליחים לחסוך כסף למטרה מסוימת? אמונה אלישבע יסייעו לכם

נבחרת תלמידות כיתה ט’ באולפנת אמונה אלישבע זכו להשתתף בפרויקט מחשבים של תעשידע. במסגרת פרויקט זה למדו הבנות לפתח אפליקציות בעצמן ותוך 26 שעות בלבד, בתוכנית המיוחדת, שלוש אפליקציות כבר היו מוכנות.

האפליקציה הראשונה נקראת “אוטוטו”. מדובר בתופעה שכיחה ביותר, אנו מחנים את האוטו, רצים לפגישה או להצגה וכשאנחנו חוזרים, הופ, אין לנו מושג איפה חנינו. אפליקציה זו באה לתת מענה לכל המפוזרים והשכחנים ולאפשר לנו בקלות לחזור למקום ממנו באנו. מדובר באפליקציה שתסייע הן למבוגרים והן לצעירים.

האפליקציה השנייה נקראת medicine reminder וכשמה כן היא. אפליקציה המזכירה לקחת תרופות. אולם, לא מדובר רק בתזכורת אותה ניתן כבר היום לשים בנייד, מדובר במערכת חכמה שמסוגלת לתזכר אותנו גם במינונים הנכונים ללקיחת התרופה. זה יכול לסייע למבוגרים, לנשים בטיפולי פוריות ולכל אדם הנוטל תרופות באופן קבוע.

האפליקציה השלישית נקראת target והמטרה שלה בעצם זה לסייע לאנשים שרוצים להגיע ליעד כספי בצורה מחושבת והגיונית. בני נוער שמנסים להרוויח למשל כ-2,000 ₪ לקניית נייד חדש, בגדים או כל דבר, יציבו את היעד הזה כמטרה. מפה כל הכנסה שלהם תתועד, אם זה שעות בייביסיטר, מכירת חפצים ישנים, העברת שיעורים פרטיים, והאפליקציה תסייע לנו להבין כמה עוד נשאר לנו לחסוך, מה מצבנו הפיננסי וכיו”ב.

מנהלת אולפנת אמונה אלישבע הד”ר יעל דוקוב:” מרגש אותי לראות איך תוך זמן קצר תלמידות בנות 14–15 מצליחות להגיע להישגים כאלה. אין לי ספק שגם בפרדס חנה יכולה להסתתר הגרסה הנשית של מארק צוקרברג. עם ההשקעה הנכונה זה יכול לקרות גם פה באולפנה.”

קרדיט תמונות: דוברות אמונה

אבי ברומברג- דובר המועצה

נייד: 0544-397502

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן