עדכונים חמים
עדכונים חמים
תלמיד בית ספר הגורן בחדרה- אובחן כחולה קורונה

תלמיד בית ספר הגורן בחדרה- אובחן כחולה קורונה

בית הספר נסגר.
בבוקר, שני,  דווח על ידי מנהלת בית הספר היסודי בחדרה, “הגורן”  על תלמיד אחד חולה קורונה מאומת.  מרגע קבלת ההודעה, מנהל המחוז, ד”ר סער הראל יחד עם ראש העירייה, צביקה גנדלמן הנחו בהתאם לנוהל את גורמי המקצוע במשרד וברשות על סגירת בית הספר היסודי “הגורן” לכל הצוות החינוכי ולכל התלמידים הלומדים בהם.
מנהלת בית הספר באמצעות מחנכי הכיתות הוציאה הודעה לכלל הורי בית הספר בעניין, ובקשה מהם להגיע לקחת את ילדיהם.  במקביל,  תחל בדיקה מעמיקה וחקירה אפידמיולוגית של משרד הבריאות, בתום הבדיקה משרד החינוך ועיריית חדרה יפעלו על פי ההנחיות להמשך.

צביקה גנדלמן, ראש עיריית  חדרה: “ביום בו תלמידי כיתות ז’ ברב תחומי חוזרים ללמוד לאחר בידוד של שבועיים, התגלה תלמיד נוסף ובאופן מיידי, בתאום עם משרד החינוך, הורתי על סגירת בית הספר. אני קורה לתושבי חדרה, להמשיך לשמור על הכללים. לשמור מרחק, להקפיד על היגיינה ולעטות מסכות כשצריך”.

ד”ר סער הראל, מנהל המחוז במשרד החינוך:
“שגרת החיים בימי הקורונה מחייבת את כולנו במוסדות החינוך לשגרה ניהולית בלתי פוסקת של הערכות מצב בהתאם למדיניות משרד החינוך. אנו מנטרים את שיעורי התחלואה בכל מוסדות החינוך, ובכל אירוע נקודתי שבו מתגלה הנגיף אנו מתחקרים, מבודדים ופועלים על פי הנחיות משרד הבריאות. הפיקוח על מוסדות החינוך עומד בקשר רציף עם מנהלי בתי הספר לכל דבר ועניין”.

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן