עדכונים חמים
עדכונים חמים
שפ”ע של שיפורים
בכוונתנו לקדם את השכונות ואת תושביהן

שפ”ע של שיפורים

בשיתוף ובתיאום עם ועדי השכונות העירייה מבצעת במהירות עבודות לפתרון ליקויים

בטקס צנוע שהתקיים בחצר בית הכנסת “ביתא ישראל” ציינו את סיום העבודות שביצעה העירייה לטובת באי המקום. בין העבודות שבוצעו במקום, ניקוי השטח וגידורו, וכן גן משחקים שהוקם להנאת ילדי המתפללים ונחנך במעמד הטקס.

את הטקס, שהתקיים בהשתתפות ראש העירייה צביקה גנדלמן, המשנים לראש העירייה חדוה יחזקאלי ועו”ד יניב דרי, ומנהל מנהל מחלקת שותפויות בקהילה מוטי מברט, הוביל חבר המועצה ומחזיק תיק השכונות טספאי אדרג’או. עוד השתתפו בטקס בכירי הקהילה האתיופית בחדרה, נציגי ועד בית הכנסת והמנהיגים הרוחניים קס גרמאו מתקו וקס שמעון אליאס, אשר בית הכנסת נקרא על-שם אביו קייס ברוק בן אליאס ז”ל.

לדברי טספאי אדרג’או, “בית הכנסת לא היה מגודר ולחצר נהגו להגיע צעירים, מה שלא כיבד את המקום. בעקבות זאת פנה אליי ועד בית הכנסת בבקשה שנמצא פתרון. הצגתי את המצב בפני ראש העיר צביקה גנדלמן, שיצא איתי לסיור בשטח ומייד הבין את הצורך והנחה לבצע את העבודות. בהנחייתו גידרו את השטח והקימו גינה עם גן משחקים לילדים, כדי שישחקו ולא יפריעו בזמן שהמבוגרים מתפללים.”

לדבריו, בנוסף לעבודות בשטח בית הכנסת, נענתה העירייה גם לפניות אחרות שהעלו נציגי תושבים, כולל שיפור הכניסה לגן בשיכון פאר, כולל ניקון השטח ושתילת שתילי נוי; גיזום עצים ברחוב אסירי ציון שענפיהם חדרו לבתי התושבים, ועוד.

אדרג’או, “ייאמר לזכותו של ראש העיר שהוא מבין את הצרכים ונענה במהירות לבעיות האמיתיות. בכוחות משותפים, יחד עם ועדי השכונות והתושבים, בכוונתנו לקדם את השכונות ואת תושביהן.”

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן