עדכונים חמים
עדכונים חמים
פרדס חנה כרכור תלמידי המושבה חוזרים למוסדות החינוך

פרדס חנה כרכור תלמידי המושבה חוזרים למוסדות החינוך

ראש המועצה, הגר פרי יגור : “חזרת התלמידים היא הרגשה של יום חג! אני מודה לצוותי החינוך וצוותי המועצה על פעילותם לקראת הנעה מחודשת של מערכת החינוך במושבה”.

תלמידים פרדס חנה כרכור חזרו השבוע למוסדות החינוך במועצה המקומית פרדס חנה כרכור אחרי שהייה ממושכת בבתים, בשל נגיף הקורונה. רגע לפני חזרת התלמידים המועצה סיימה את היערכותה בכל מוסדות החינוך לרבות ניקיונות יסודיים, הכנת צוותי החינוך לקליטת התלמידים והכנת המערכת כולה לפעילות המותאמת להנחיות משרד הבריאות ומשרד החינוך.

1552 תלמידי כיתות א’ – ג’ מתוך 2504, כ- 61%, חזרו ביום א’ ל 12 בתיה”ס היסודיים בפרדס חנה כרכור והתקבלו בהתרגשות ע”י צוותי החינוך שהמתינו להם בשערי בתיה”ס.

ביום השני ללימודים עלה אחוז התלמידים שהגיעו לבתי הספר ל- 65%.

פתיחת השערים התאפשרה לאחר תהליך הכנה מדוקדק של מוסדות החינוך , הן בהיבט הפיזי והן בהיבט הפדגוגי. כל זאת תוך שמירה על הכללים הבריאותיים המחייבים, כפי שנקבעו ע”י משרד הבריאות. יום הלימודים בכל הכיתות נפתח בהסבר לתלמידים על אופן הלמידה במתכונת החדשה, על סדר היום ועל כללי ההתנהגות הנדרשים.

המועצה תגברה את בתיה”ס בעובדי ניקיון ותקצבה רכישת מיגון אישי לצוותי החינוך: מסיכות וכפפות, בהתאם לצורך. בכיתות הוצבו אלכו-ג’ל ודלי של מגבונים לחיטוי. כמו כן רכשה הרשות המקומית מדחום לכל בי”ס.

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן