עדכונים חמים
עדכונים חמים
פרדס חנה כרכור- לילות שקטים  

פרדס חנה כרכור- לילות שקטים  

פרדס חנה כרכור

 

לילות שקטים

 

בעקבות ההצלחה בתקופת הקורונה יימשכו סיורי השמירה הליליים במושבה

 

ראש מועצת פרדס חנה-כרכור הגר פרי יגור הנחתה לאמץ ולהמשיך את תגבור מערך הסיורים הליליים ברחבי המושבה.

מדובר בשירות חדש שהחל לפעול לראשונה בעת משבר הקורונה, ומטרתו למנוע התפרצויות לבתי עסק ופגיעה במרחב הציבורי, נוכח העובדה שהנחיות משרד הבריאות הוחמרו ומה שהשאיר את העסקים המקומיים והמרחב הציבורי חשופים יותר.

עתה הוחלט להמשיך ולהפעיל סיור לילי, על מנת להמשיך ולהגביר את הביטחון האישי של התושבים ולתת מענה מהיר לקריאות מוקד בכל תחום שהוא. הסיור הלילי יחל כל יום מהשעה 22:00 ועד לשעה 05:00.

סייר הלילה יתמקד בנוכחות פיזית בשטחים הציבוריים, בסיורים יזומים ברחבות, בשמירה על העסקים במושבה ועוד. תושבי פרדס חנה כרכור מוזמנים לפנות למוקד 106 /04-6271277 24/7 בכל בעיה במהלך שעות הלילה והסייר יגיע מיד.

בתוך כך ציין השבוע מנהל מחלקת הפיקוח במועצה המקומית פרדס חנה כרכור, נועם בן יהודה: “הגברת תחושת הביטחון לתושבים היא משימה מרכזית עבורנו. משימה שמלווה את הפיקוח ואת הסיירים הליליים הפועלים 24 שעות ביממה, בדגש על שעות הלילה. לקראת הקיץ יוכוון הסיור למניעה של מפגעי רעש וונדליזם בפארקים ויחד עם הפיקוח נפעל גם במניעת הימצאות אלכוהול במרחב הציבורי.”

קובי אלון, מנכ”ל המועצה המקומית פרדס חנה כרכור: “מדובר בתוספת שירות משמעותית אותה אנחנו משמרים ממשבר הקורונה לטובת רווחת התושבים, הן בהיבט הגברת תחושב הביטחון האישית והן בצמצום מפגעים בשטחים הציבוריים ובמרחב העסקים במושבה.”

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן