עדכונים חמים
עדכונים חמים
ערב של אור הכנס וירטואלי, ההשקעה – אישית עד הבית
אולפנת אמית אור עקיבא - ערכה עד הבית

ערב של אור הכנס וירטואלי, ההשקעה – אישית עד הבית

מאתיים ערכות פעילות לתלמידות ואימהות וחמישים ערכות יצירה לתלמידות ו’ – זוהי התוצרת המרשימה של בנות אולפנת אמית אור עקיבא, אותן הכינו לכבוד ערב חגיגי של התחדשות ואור המיועד לאימהות ובנות שיתקיים לקראת חג החנוכה.

במהלך השבוע האחרון עמלו התלמידות על הכנת הערכות, על שלל מרכיביהן: 1600 עוגיות – אותם אפו אימהות ומורות, קלפי שיח אימא ובת, דף לימוד ומזכרת מהערב, הכנת סרטון וכמובן אריזת הערכות עם שם של כל תלמידה. אלה חולקו לתלמידות שמגיעות לאולפנית ואלו שלא – חולקו עד הבית.

תוכנית הערב שמתקיים בסימן “מאירה כלבנה”, כוללת שיח אימא ובת, לימוד משותף בחדרי זום בצמדים של אימהות ובנות. במקביל יתקיים כינוס בוגרות עם צוות האולפנה, כינוס מרכזי עם סרטון תלמידות “אור שקיבלתי בתקופת הקורונה” ולסיום תתקיים כיתת אומן עם הזמרת יובל דיין.

אור מורסיאנו תלמידת כתה ח’ משתפת: “ממש נהניתי להכין את הערכות באולפנית בגלל שהרבה זמן לא נפגשנו ולא ראינו הרבה זמן את החברות. השקעתי המון, כי חשוב לי להביא את מה שאני יכולה למקום ולאנשים שאני כל כך אוהבת.”

בלהה בוסי, מנהלת אולפנת אמית אור עקיבא: “בתקופה חשוכה זו של ריחוק חברתית, המטרה שלנו היא להאיר אחת לשנייה, כפי שבא לידי ביטוי בלימוד, קלפי שיח ובעצם קיום הכינוס הווירטואלי של ימי החנוכה.”

 

 

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן