עדכונים חמים
עדכונים חמים
עומדים במבחן המציאות

עומדים במבחן המציאות

עומדים במבחן המציאות

תקופת הקורונה מביאה לחשיבה אחרת ולהמצאות של חידושים יצירתיים בשלל תחומים, למשל, בחינות ומבחנים

תקופת הקורונה מאתגרת את המערכות למצוא פתרונות יצירתיים לפעולות שונות על מנת לשמור על ריחוק חברתי, בין היתר עריכת בחינות במוסדות להשכלה גבוהה. פתרון אחד כזה הוא פתרון דיגיטלי לתהליך ההערכה באקדמיה, המאפשר לבצע מבחני אונליין מרחוק – הנבחן משתמש במחשב האישי שלו תחת שמירה ואבטחה על טוהר הבחינה.

מערכת TomaEtest”” של חברת Tomax-Think Academy מאפשרת מבחנים מרחוק תוך שמירה על טוהר המידות. HIT מכון טכנולוגי חולון רכש את המערכת ויהיה מהראשונים באקדמיה שמיישם את השיטה המתקדמת.

הפלטפורמה מאפשרת ליצור מבחנים, לערוך ,לשתף ידע, לנהל ולבצע את הבחינה אונליין, לתת משוב ולהפיץ ציונים וסטטיסטיקה למערכות הארגוניות. TomaEtest נועלת את מחשב הנבחן ואינה מאפשרת לו שימוש במשאבים שאינם מורשים על פי הגדרת המרצה / מוסד.

עוד מאפשרת המערכת השגחה אוטומטית באמצעות בינה מלאכותית ומנוע לביצוע ניתוח וזיהוי אוטומטי של אירועים חשודים. המנוע מנקד את אמינות הנבחן באופן אוטומטי ומציג למשגיח / מרצה את מדד האמינות של הנבחן .אפשר לבצע השגחה וצילום ממצלמת המחשב, אך גם באמצעות אפליקציה ייעודית לאנדרואיד ולאייפון שמאפשרת לצלם את הנבחן מזווית נוספת.

שמואל גולדברג מנכ”ל HIT מכון טכנולוגי חולון: “כמוסד טכנולוגי פורץ דרך הייתה חשיבות רבה לפתרון הטכנולוגי שנבחר עבור הסטודנטים שלנו. סוגיית המבחנים מעסיקה אותנו מאוד מפרוץ משבר הקורונה וקיימנו דיונים רבים בנושא עם הסגל האקדמי ונציגות הסטודנטים. הפתרון הטכנולוגי הייחודי של חברת TOMAX משקף את ערכי המכון וצרכיו.”

תומר כהן ועמית זקס, Co-Founders Tomax Think Academy: “כחלק מחזון החברה להוביל חדשנות דיגיטלית בעולם הבחינה וההערכה, פיתחנו בשנים האחרונות מערכת חדשנית וייחודית לביצוע מבחנים אונליין שהנה חלק אינטגרלי מהפלטפורמה שמציעה החברה.

המערכת מאפשרת למוסדות אקדמיים להחליף את השיטה המסורתית של ביצוע מבחנים עם עט ודף בשיטה חדשנית של ביצוע מבחנים על גבי מחשב מהקמפוס או מהבית. המערכת מכילה יכולת

פיקוח ובקרה מרחוק ומנתחת את הווידאו והאודיו באמצעות טכנולוגיה של בינה מלאכותית ומייצרת דו”ח של אירועים חריגים בהתנהלות הנבחן. אנחנו מודים למכון על שבחר בנו ומאמינים שיחד נוביל מהפכה אמיתית בנושא המבחנים. אין ספק שבשנים הקרובות נראה יותר ויותר אוניברסיטאות ומכללות שיצטרפו למהפכה הדיגיטלית בתחום.”

גל שטיינהרט, סמנכ”ל המכון למחשוב ומערכות: “מרכז המחשבים במכון הטכנולוגי שוקד כל העת על פיתוחים טכנולוגיים מהמתקדמים בארץ במגוון תחומים. עם תחילת משבר הקורונה, סטודנטים במכון הטכנולוגי חולון לא איבדו אפילו יום אחד ומיד פותחו המערכות הנדרשות ע”מ להעביר את כלל המכון להוראה מקוונת מלאה, תוך הפעלת התכנות מרחוק ומבתי הסטודנטים.”

השארת תגובה

“עיר מקלט”

הנוער של חדרה סייע להשמיש עשרות מקלטים פרטיים לשיפוץ 4,000 מקלטים פרטיים הגיע לעיר, זאת

המשך קריאה »
;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן