עדכונים חמים
עדכונים חמים
עולם כמנהגו נוהג / עם הראש בחול ?

עולם כמנהגו נוהג / עם הראש בחול ?

בעוד רוב העולם הולך ומסתגר, בוועד עובדי עיריית חדרה יש מי שממשיכים לנהוג כרגיל ומוציאים משלחת עובדים לפולין. שגרה ברוכה או חוסר אחריות? תלוי את מי שואלים

ועד עובדי עיריית חדרה יוציא בימים הקרובים משלחת של 50 עובדי עירייה לפולין. כל עובדי העירייה שיוצאים לפולין הם נותני שירותים לקהל, ביניהם 30 סייעות בגני ילדים אשר אמורות עם שובן ארצה לעבוד עם ילדים. נשאלת השאלה – האם בימים טרופים אלו, שבהם שדות תעופה נסגרים ומדינה שלמה מנסה להתמודד עם מגפת הקורונה, כאן אצלנו בחדרה עולם כמנהגו נוהג? איפה האחריות הציבורית? רוב הסיכויים שעם שובה של המשלחת מפולין יאלצו חבריה לשהות בבידוד של 14 יום, זאת אפילו אם אף אחד מהם לא יחלה או יידבק בנגיף.

הרי לא מדובר בנסיעת חירום, אלא בנסיעה שתוכננה מראש, וכאן המקום לציין כי לפני כשבוע עוד אפשר היה לבטל את הנסיעה ללא קנס. אלא שמשום מה החליטו בוועד עובדי העירייה להתיר לעובדים לצאת, גם כשמדובר בסכנה ממשית.

יו”ר ועד עובדי העירייה, איציק יצחקי, מסר בתגובה: “אנחנו מוציאים משלחת של עובדי העירייה, כאשר נכון לרגע זה ובכל זמן נתון אנחנו עובדים מול חדר המצב. אין שום הנחייה שאסור לנסוע. זו משלחת של אנשים מבוגרים ומבחינתנו המסע יוצא כרגיל, אחרי שבדקנו את כל הדברים. היו כאלה שבחרו לבטל והם ביטלו, שאר העובדים יוצאים כרגיל. אנחנו קשובים להוראות ולהנחיות משרד הבריאות וכמובן רגישים למצב בעולם. גם במדינת ישראל יש קורונה. אי אפשר להשבית את כל הפעילות בעניין שלנו, לכן כהחלטה של אנשים בוגרים ללא כפייה החלטנו שהיות שאין לנו שום מגבלות, אנחנו יוצאים. אם תהיה איזושהי החמרה או הנחייה אחרת נשקול שנית. כרגע אין אזהרת מסע לפולין. מצטרפת אלינו לנסיעה אישה בת 84 וכולם שמחים.”

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן