עדכונים חמים
עדכונים חמים
עוה”ד אביעד סיני חבר מועצת פרדס חנה כרכור
אביעד סיני צילום ענבל לוי

עוה”ד אביעד סיני חבר מועצת פרדס חנה כרכור

 בפניה לשרת התחבורה גב’ מירב מיכאלי לטפל בשורה של בעיות התחבורה החמורות בישוב

 

לקראת ביקורה של שרת התחבורה, גב’ מירב מיכאלי בפרדס חנה כרכור, פנה חבר המועצה עוה”ד אביעד סיני הפועל למען הבטיחות בדרכים, בבקשה להתחיל לטפל בשורה של בעיות התחבורה החמורות בישוב.

במכתבו לשרה ציין עוה”ד סיני, כי תנופת הבנייה חסרת התקדים בפרדס חנה כרכור בשילוב פערי תשתיות ירודים, מביאים לכך שהמציאות התחבורתית ביישוב הינה קשה ומסוכנת ביותר.

עוה”ד סיני מציין כי יש לנקוט בסדרת פעולות הכרחיות לקידום בעיות התחבורה בישוב אותן יש לבצע לא דיחוי. ראשית, יש לפעול  מיידית לשיפור והסדרת בטיחות הכבישים הבין עירוניים החוצים את הישוב המהווים סכנה בטיחותית חמורה. בנוסף, לאור העומס בכבישים הנובע מתנופת הנדל”ן שצוינה יש לקדם את נושא תוכנית התחבורה הציבורית בישוב, סיני מוסיף כי “קיימת תוכנית משמעותית שקודמה במחוז לפיה צפוי לגדול היקף שעות נסיעת האוטובוסים בישוב במאה אחוזים וזאת בעקבות הגעה למקומות בישוב אלהם מעולם לא הגיעה תחבורה ציבורית. כעת בפרט לאור מדיניות המשרד, נותר לאשר הקצאת השעות והוצאתה המהירה לפועל”.

כמו כן עוה”ד סיני קורא לתכנן קידום צמתים בכניסה לישוב “המצב לא פשוט היום וזאת מבלי שאוכלסו כלל הפרויקטים הנבנים בישוב. יש לקדם את העניין בדחיפות ובפרט את תכנון וביצוע מחלף צומת כרכור שלמעשה יש להוציאו לפועל כבר היום”. סיני מוסיף כי יש להשקיע בשבילי אופניים – “נעשו בעניין זה פעולות בשנה האחרונה וכעת יש לקדם בפרט שבילים שיחברו את הישוב מצפון לדרום ולמוקדים עיקריים כולל לאזורי תעסוקה מתוכננים וקיימים”. סיני אומר כי יש צורך לקדם שבילי אופניים בין ישובי הסביבה ובכך לעודד נסיעה על אופניים על יתרונותיה המרובים.

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן