עדכונים חמים
עדכונים חמים
סינמה סיטי חדרה
אבי אדרי, משה אדרי, צביקה גנדלמן, ניר שוחט, איל אדרי.

סינמה סיטי חדרה

לרגל אירוע השקת מתחם הסינמה סיטי החדש בחדרה הגיעו שלל אורחים וידוענים להשתתף בשמחה

מוטי ארואסטי, אולסי פרי, שוקי שוורץ, צביקה גיור, מיקי ברקוביץ.

הבמאי אבי נשר, השחקן יהודה ברקן, כוכב הרשת קווין רובין, השחקנית יובל וין, כדורסלני העבר מיקי ברקוביץ, אולסי פרי ומוטי ארואסטי ועוד רבים אחרים הגיעו לאירוע השקת מתחם הסינמה סיטי החדש בחדרה.משה אדרי, מבעלי מתחמי הסינמה סיטי ואבי אדרי, מנכ״ל מתחמי הסינמה סיטי, אירחו באירוע אנשי עסקים ותרבות מובילים, והוא נערך במעמד ראש עיריית חדרה צביקה גנדלמן. סינמה סיטי ממשיכה להתרחב עם מתחם בתי הקולנוע השביעי שהיא פותחת.

יהודה ברקן.

מתחם סינמה סיטי חדרה הוא מתחם הבידור, הבילוי והפנאי הגדול והמתקדם באזור. המתחם הוקם בהשקעה של כ-50 מיליון ₪ והוא ממוקם  במרכז MIX חדרה – מתחם קניות ובילוי המשרת את כל תושבי האזור.המתחם יפתח לקהל הרחב ביום חמישי הקרוב, 27/02/20. מתחם הסינמה סיטי החדש בחדרה כולל יותר מ-1,600 מושבים, 11 אולמות קולנוע מפוארים המצוידים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ואולם VIP מפנק במיוחד.

איל אבי ומשה אדרי, צביקה גנדלמן

האירוע משך אליו אנשי עסקים בכירים לצד אושיות תרבות רבות ואנשי ציבור מקומיים כגון :השר לשעבר יעקב אדרי ראש עיריית אור עקיבא, גבי ואתי רוטר מבעלי קבוצת האופנה קסטרו, פנינה אדרי, יעקב כהן מבעלי הסינמה סיטי מבעלי קבוצתNMC יונייטד, סולנג׳ אדרי אלמנתו של לאון אדרי ז״ל, צביקה גיור מנכ״ל ובעלים ניופאן, איש העסקים אילן גרינבוים ורעייתו ורד, מנכ״לית עמותת ידידי המרכז הרפואי שיבא, שוקי שוורץ מנכ״ל טולמנ׳ס, איש העסקים אפי רוזנהויז, איל אדרי סמנכ״ל מתחמי סינמה סיטי, לירון אדרי מנהלת מערך ההפצה של סרטיי יונייטד קינג, רם מרש האדריכל שתכנן את מתחמי הסינמה סיטי בחדרה וב״ש, קובי ולימור בלדב, ניר שוחט מנכ״ל פוליגון נדל״ן, עו״ד עדי מאירי והבמאי המוערך אבי נשר ורעייתו איריס.

לירון אדרי, אבי נשר, איריס נשר.

האירוע כלל ארוחת ערב, דברי ברכה מפי ראש עיריית חדרה מר צביקה גנדלמן, משה אדרי מבעלי מתחמי הסינמה סיטי ואבי אדרי מנכ״ל מתחמי הסינמה סיטי, וצפייה בסרט לבחירת האורחים מבין שלושה סרטים שהוצגו באולמות שונים: ״שלוש שניות״, ״אפשר לגלות לך סוד?״ ו-״בחורים רעים לתמיד״. ראש עיריית חדרה ציין: “זהו יום חג לתושבי חדרה והסביבה, שבמשך 17 שנים, מאז שנסגר בית הקולנוע האחרון שפעל בעיר, נאלצו לנדוד לצפות בסרטים בערים אחרות. מהיום יוכלו תושבי העיר ליהנות מבילוי ברמה הכי גבוהה, הכי קרוב לבית, כראוי לעיר מרכזית בישראל”. משה אדרי הוסיף: “אני נרגש לחנוך יחד עם משפחתי ושותפיי את מתחם הבידור והבילוי החדש, כאן בחדרה, עם מיטב החידושים והטכנולוגיה המתקדמת ביותר. הקמת מתחם בידור, בילוי ופנאי בחדרה היה גם הוא ביוזמתו של לאון אחי ז”ל, ולצערנו הוא לא זכה להגיע לפתיחתו. סינמה סיטי חדרה מצטרף למשפחת הסינמה סיטי ולאחיו בבאר שבע, גלילות, ראשל”צ, ירושלים, נתניה וכפר סבא אשר הפכו את חווית הקולנוע בישראל לחוויה תרבותית רב-גונית עם מיליוני צופים אשר מצביעים ברגליהם מדי שנה.

קובי ולימור בלדב.

כמשקיעים הגדולים בתעשיית הקולנוע הישראלית, המפיקים יותר מ-50 אחוז מהסרטים הישראלים וכמפיצים עיקריים, אני גאה על כך ששמנו חותם והפכנו למודל לחיקוי בארץ ובעולם”. אבי אדרי, בנו של לאון אדרי ז”ל ומנכ”ל הסינמה סיטי, ציין: “זהו יום שמח בשבילנו. אנחנו עמלים על מנת להגדיל את היצע בתי הקולנוע לכל תושבי ישראל ובמקביל לחדש ולעדכן את המתחמים הקיימים.

אבי אדרי, משה אדרי, קווין רובין

אני בטוח שמתחם זה ישמש את כל תושבי חדרה והאזור ויהווה מקור גאווה ומקום בילוי מוביל. אנחנו נפעל יחד עם העיר ותושביה על מנת להרחיב את היצע התוכן והפעילות במתחם, הצגות, הרצאות, פעילות לימודים וכמובן מיטב הסרטים הטובים. כמובן, אציין כי ניתן יהיה לערוך במקום גם כנסים, אירועים וימי הולדת.”

צילום : רועי בר

 

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן