עדכונים חמים
עדכונים חמים
סיימו בהצלחה

סיימו בהצלחה

אירוע סיום שנת הלימודים בצל הקורונה עמד בסימן הוקרה למנהלי בתי הספר

מנהלי בתי הספר היסודיים, העל יסודיים, הנהלת אגף החינוך ומפקחי משרד החינוך ציינו השבוע את סיום שנה”ל תש”פ.

האירוע התקיים בגן האירועים “חלום בחווה” בחדרה, וכל כולו הוקדש לסיכום השנה ולהוקרת עבודת המנהלים בעיר על פועלם בשנה זו, שנה מאתגרת ולא פשוטה בהתמודדות עם נגיף הקורונה וההשלכות לכך.

ראשון המברכים היה ראש עיריית חדרה ומחזיק תיק החינוך, צביקה גנדלמן. בדבריו ביקש להביע את הערכתו לכל אנשי החינוך בעיר ובפרט למנהלים, בהתמודדות עם הבלתי נודע.

גנדלמן ציין לטובה את העשייה החינוכית בעיר, את מסירות הצוותים, הגמישות, הלמידה מרחוק ומקרוב.

עוד אמר גנדלמן שהובלת המנהל בראשותה של סמנכ”לית ד”ר אסנת ספורטה, שאף היא נכחה בטקס וברכה את המשתתפים, נעשתה בדרך טובה ביותר ושניתן לסמוך על הנהלת אגף החינוך, על מנהלות מחלקות הגיל, גילה גאוטה, שלי הרוש ובר חן בניהולו של מנהל האגף, שלומי דהן.

ראש העיר ציין גם את שיתוף הפעולה המבורך עם משרד החינוך מחוז חיפה והוסיף ואמר כי הקורונה עדיין לפנינו וכי המשימה המרכזית המוטלת על אנשי החינוך בעיר ובארץ בכלל היא פתיחת שנה”ל תשפ”א בראשון לספטמבר בצל הקורונה.

בין המברכים היו גם נציגי המנהלים (יסודי ועל יסודי) שעלו לברך ולהודות למנהלי המחלקות, המפקחים והנהלת העיר.

לסיכום החלק הטקסי, הוזמן כל מנהל בית ספר לקבלת תעודת הוקרה חתומה על ידי ראש העיר והנהלת אגף החינוך וכן נעשתה פרידה משני מנהלי העיר, ורד חזן, מנהלת בי”ס יסודי גבעול ושרון שפר מנהלת המתי”א, שמסיימות השנה את תפקידן בעיר ועוברות לתפקיד חדש.

לסיכום הערב, מנהלי חדרה הביעו את תודתם על ערב נעים, מכבד וגם טעים, בצפייה שכולנו נשמור על הבריאות ונוכל להמשיך להיפגש ולהתכנס יחד בעוד מקומות מקסימים בעיר.

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן