עדכונים חמים
עדכונים חמים
סופה של שותפות אמיתית
מסיים את תפקידו כמפקד מחוז חיפה בפיקוד העורף

סופה של שותפות אמיתית

מפקד מחוז חיפה בפיקוד העורף מסיים את תפקידו. בעיריית חדרה נפרדו ממנו תוך החלפת שבחים הדדיים

ראש העירייה צביקה גנדלמן אירח בלשכתו את אל”מ רלי מרגלית, המסיים את תפקידו כמפקד מחוז חיפה בפיקוד העורף, על מנת להיפרד ממנו טרם עזיבתו את התפקיד.

במפגש הפרידה השתתפו גם מנכ”ל העיריה יעקב זיגדון, ומנהל אגף אכיפה וביטחון גיל שלמה, וכן ראש היקל”ר בפיקוד העורף סא”ל מיכה מגידש.

אל”מ מרגלית העניק לעירייה שי, תמונה של הערים הגדולות במחוז, וביניהן חדרה, עם הקדשה להוקרה והערכה על שותפות אמיתית לקידום המוכנות לחירום וחיזוק החוסן האזרחי נוכח אתגרי השנים האחרונות.

אילו ראש העירייה העניק לאל”מ מרגלית שי בשם עיריית חדרה, ספר על העיר עם הקדשה שבה נכתב: “תודה על שיתופי הפעולה במהלך כהונתך, ובעיקר התמיכה והסיוע במאבק העירוני והלאומי נגד התפשטות נגיף הקורונה. עשייתך ונכונותך יצקו בפיקוד העורף את המשמעות הראויה של עורף איתן”.

במהלך כהונתו כמפקד המחזור שיבח אל”מ מרגלית את הנהגת העיר חדרה ואת עובדי עיריית חדרה, על קבלת ההחלטות החשובות בתקופת הקורונה ושיתוף הפעולה בין הצדדים, ואף ציין את תרבות ההכנה לחירום של העירייה.

עיריית חדרה ופיקוד העורף מרבים בשיתופי פעולה, הן בימי שגרה בתרגילי מוכנות, והן בימי חירום כמו אירועים בטחוניים, הצפות וכדומה, ובחודשים האחרונים במאבק בנגיף הקורונה.

בשיתוף פעולה עם אגף אכיפה וביטחון של עיריית חדרה מסיירים צוותים של פיקוד העורף ברחבי העיר ומחלקים חומרי הסברה לתושבים, ובעיקר עומדים על חשיבות ההקפדה בקיום ההנחיות.

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן