עדכונים חמים
עדכונים חמים
נחתם הסכם ערים תאומות בין פרדס חנה כרכור לבדבורג שבגרמניה
בית העיריה המשפחה

נחתם הסכם ערים תאומות בין פרדס חנה כרכור לבדבורג שבגרמניה

טובות השתיים – פרדס חנה כרכור

באירוע ייחודי שנערך ב”זום” נחתם הסכם ערים תאומות בין בדבורג לפרדס חנה כרכור. באירוע החתימה השתתפו ראש העיר בדבורג סשה סולבך וצוותו, ראש המועצה המקומית פרדס חנה כרכור הגר פרי יגור, חברי ההנהלה: אורי פרץ, נחום גנצרסקי, נתנאל קסטן ואביעד סיני, מנכ”ל המועצה קובי אלון ותושבי המושבה יוסי ואפרת אמירי.

שורשיה של החתימה על ההסכם בסיפור מורשת משפחתי יוצא דופן של תושב המושבה יוסי מאירי, אשר בניין העירייה בבדבורג היה שייך לסבא וסבתא רבה שלו. לאחר טיול שורשים של יוסי מאירי ומשפחתו בעיירה וביקור בבית העירייה לפני כשנה וחצי נרקם קשר בין ראש הרשות בבדבורג. קשר שהביא עתה לחתימה על הסכם ערים תאומות.

 

ראש המועצה, הגר פרי יגור, ציינה כי גם לפרדס חנה כרכור וגם לבדבורג הרבה מן המשותף. “אני בטוחה שנוכל להניע פרויקטים משותפים לרווחת הקהילות שלנו, בדגש על תחומי החינוך, הצעירים והסביבה. סימבולי לחתום על הסכם ערים תאומות כאשר העולם כולו שותף להתמודדות הגלובלית בנגיף הקורונה. אני מאחלת לכולנו שנעבור את התקופה הזו בבריאות איתנה ונוכל באמת לשתף פעולה בפיתוח קשרים ושיתוף מידע וידע, פיתוח וקידום למען תושבינו,” ציינה.

ראש עיריית בדבורג, סשה סולבך, בירך על ההסכם ועל שיתופי הפעולה העתידיים בברית הערים התאומות וציין כי הוא סמוך ובטוח שנוכל להוביל פרויקטים נהדרים ומשותפים יחדיו. “אני מקווה שמשבר הקורונה יסתיים ונוכל להיפגש ולהגיע לישראל, לפרדס חנה כרכור ולהניע את שיתופי הפעולה למען הקהילות שלנו.”

 

 

 

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן