עדכונים חמים
עדכונים חמים
נוקטים פעולה, שומרים על הבריאות

נוקטים פעולה, שומרים על הבריאות

כחלק מאמץ נגד התפשטות הקורונה, במועצה מהדקים את הפיקוח והאכיפה על עטיית מסכות והוראות התו הסגול

מבצע אכיפה מסיבי של שיטור פרדס חנה כרכור ויחידת הפיקוח של המועצה המקומית פרדס חנה כרכור כנגד אי עטיית מסיכות במרחב הציבורי החל השבוע ברחבי המושבה. במהלך הימים האחרונים ניתנו עשרות דו”חות לאזרחים שהפרו את התקנות. המפרים את ההנחיות צפויים לקנס, שעם אישור התקנות החדשות יעלה בימים הקרובים ל-500 ₪.

לצד האכיפה המשטרתית, המועצה מבצעת הסברה ברשת ובאמצעות צוותי הפיקוח בשטח לחיזוק וחידוד הנחיות משרד הבריאות, שביניהם: שמירה על ריחוק של שני מטרים בין אדם לאדם, שמירה על היגיינה ועטיית מסיכה במרחב הציבורי.

נועם בן יהודה, מנהל מחלקת פיקוח מ.מ פרדס חנה כרכור: “בימים האחרונים קיבלנו דיווחים מתושבים רבים על התרופפות ואי הקפדה על הנחיות משרד הבריאות בדגש על עטיית מסיכת פנים. למען התושבים ובריאותם, יחידת האכיפה של המועצה בשיתוף פעולה עם משטרת פרדס חנה כרכור ימשיכו לסייר ולבצע אכיפה של שמירה על הנחיות משרד הבריאות וכן שמירה על כללי התו הסגול בעסקים המקומיים. אני פונה לתושבי המושבה להישמע להנחיות, מדובר בהנחיות מצילות חיים.”

רס”ל אחמד דראושה, משטרת חדרה, שיטור פרדס חנה כרכור: “הוקם כוח ייעודי לאכיפת תקנות הקורונה, זאת במסגרת המאבק הלאומי למניעת התפשטות הנגיף. אנו מזכירים לציבור להישמע להנחיות משרד הבריאות ולהימנע מקנס של 200 ₪ שצפוי לעלות ל-500 ש”ח. חשוב לזכור כי תקנות אלו נועדו לשמור על הבריאות של כולנו.”

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן