עדכונים חמים
עדכונים חמים
מקור להשראה וללמידה
טינג אן וואנג, פול צ'אנג, מיכאל כרסנטי, בנג'מין הונג וסטנלי צנג צילום דניאל מנביץ צילום: דניאל מנביץ'

מקור להשראה וללמידה

שגריר טאיוואן ביקר בפארק העסקים החדשני קיסריה

מיכאל כרסנטי, מנכ”ל החברות לפיתוח קיסריה ולנכסי קיסריה אדמונד בנימין דה רוטשילד, וגיא גולדיג, סמנכ״ל חטיבת התפעול וראש מינהלת פארק העסקים,

אירחו בשבוע שעבר בפארק העסקים החכם של קיסריה משלחת של בכירי שגרירות טאיוואן בישראל ובראשה שגריר טאיוואן בישראל מר פול צ’אנג (Paul Chang).

במהלך הביקור ציינו חברי המשלחת כי באו ללמוד מהניסיון העשיר של אחד הפארקים הגדולים והמתקדמים בישראל, שפועלות בו 230 חברות מובילות בחזית הטכנולוגית ובתחומים שונים. השגריר ובני פמלייתו סיירו ברחבי הפארק המטופח והמוקפד, התרשמו מ’מגדל הפיקוח’ של העיר החכמה ופארק העסקים החכם שבאחרונה התקיים בו ניסוי חדשני של פיילוט רחפנים אוטונומיים, ואף קיבלו הצצה לשכונות המגורים האקסקלוסיביות והייחודיות של קיסריה.

מיכאל כרסנטי ציין, “זכות וגאווה גדולה עבורנו לארח בפארק שלנו את מר צ’אנג ויועציו הבכירים שהגיעו על מנת ללמוד על תרבות החדשנות הישראלית ולקבל השראה מהמודל המיוחד שלנו בניהול פארק עסקים מטרופוליני המעניק מעטפת שירותים הוליסטית למגוון חברות המעסיקות כ-12,000 עובדים, באמצעות קוקפיט משוכלל ומערכות שליטה, בקרה ואינטגרציה המבצעות בזמן אמת עיבוד נתונים ומידע, המציבים את הפארק שלנו ברשימת הפארקים המתקדמים והחכמים בעולם.”

“בימי קורונה טרופים אלה, כל ביקור מהסוג הזה מקבל משמעות גדולה אף יותר ומהווה חיזוק של הכלכלה הישראלית במאמציה לחזור לשגרה.” הוסיף גיא גולדיג, סמנכ”ל התפעול.

את שגריר טאיוואן בישראל ליוו בביקורו בקיסריה סגנו מר בנג’מין הונג (Benjamin Hong ), מנהל תחום המדע והטכנולוגיה, מר טינג אן וואנג (Ting-An Wang) והיועץ הכלכלי, מר סטנלי צנג (Stanley Tseng).

 

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן