עדכונים חמים
עדכונים חמים
מקדמים חוף נפרד חדש

מקדמים חוף נפרד חדש

שר הים

חבר הנהלת העיר משה אלמליח מקדם את ההקמה של חוף נפרד חדש בגבעת אולגה

 

ראש העיר צביקה גנדלמן מינה את חבר הנהלת העיר משה אלמליח לרכז את עבודת המטה של פתיחת חוף נפרד חדש בגבעת אולגה מול הצוות המקצועי בעיריית חדרה.

כזכור, לפני כחודש ימים פירקו אנשים מטעמה של חברת “אסיה חדרה” את גדרות העץ לאורך הקיר הדרומי-מזרחי, בטענה כי השטח עליו נבנה הגדר שייך לחברה.

המשנה לראש העיר בועז ביטון קיים פגישת עבודה בנושא החוף הנפרד עם ראש העיר ועם הצוות המקצועי של הנהלת העיר. לאחר הפגישה נערך סיור בחוף כדי לעמוד מקרוב אחר הצרכים.

לבקשתו של ביטון הגיע לביקור בחדרה סגן שר הפנים הפריפריה הנגב והגליל הרב יואב בן צור, הממונה על החופים במדינת ישראל. במרכז הביקור עמד נושא הכשרת חוף נפרד בצפון רצועת החוף של גבעת אולגה, כולל סיור ברצועה הצפונית, על מנת לבחון את האפשרויות. לסיור נלוו גם חבר הנהלת העיר משה אלמליח, מנהל מטה סגן השר רוני בן חמו ועוזר המשנה לראש העיר שלומי דיין. בתום הסיור סוכם כי עיריית חדרה ומשרד הפנים יקדמו מציאת פתרון חילופי לבעיית החוף הנפרד.

לדברי אלמליח: “לדידי זו זכות גדולה לרכז את פרויקט החוף הנפרד החדש והתאמתו לציבור הדתי, וכבר בימים אלו נערכו מספר פגישות עם גורמי המקצוע הרלוונטיים בעירייה ובמשרד הפנים על מנת לקדם את ההליך.”

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן