עדכונים חמים
עדכונים חמים
מעמיק שיתוף הפעולה בין ארגון “ידידים” לעיריית חדרה

מעמיק שיתוף הפעולה בין ארגון “ידידים” לעיריית חדרה

בשבוע שעבר התקיימה פגישה בין ראשי ארגון “ידידים” לבין ראש העיר צביקה גנדלמן, שבה השתתפו גם המשנה לראש העיר בועז ביטון, מנהל אגף אכיפה גיל שלמה, מנכ”ל ארגון ידידים ישראל אלמסי, סמנכ”ל ארגון ידידים לייזי שטרן, מנהל מרחב שרון יוסף עמר, מנהל סניף חדרה שלומי דיין וסג”מ סניף חדרה מתן מאיר.

בתחילת הפגישה סקר מנכ”ל הארגון בפני המשתתפים את האירועים הרבים שבהם הארגון סייע, בין השאר בכל תקופת הקורונה, בהם סיוע למבודדים, קניית מזון, שינוע מזון ותרופות וכו’. המנכ”ל הוסיף וסיפר על התקדמות הארגון בתקופה האחרונה, על מספר המתנדבים הגדול אשר מתווסף בכל חודש ועל האפליקציה החדישה דרכה מתקבלים אירועי הסיוע והכוננים מתנהלים.

ראש העיר התעניין בפעילות הארגון בחדרה עצמה, והמנכ”ל סיפר על מספר האירועים ההולך וגדל בעיר, כאשר בכל שבוע מתקבלות במוקד בין-60 ל-80 קריאות בחדרה לסיוע של תקלות ברכב, והוסיף כי בחדרה יש לארגון כ-190 מתנדבים.

בתום הפגישה סוכם כי עיריית חדרה תכיר באופן רשמי בארגון “ידידים” כארגון מתנדב בעיר ותסייע לו במה שניתן. בנוסף סוכם כי מוקד 106 של העירייה ישתף פעולה באופן ישיר עם ארגון ידידים בכך שיעביר פניות שמתקבלות במוקד ונוגעות לטיפול מתנדבי הארגון בעיר. עוד סוכם כי הנהלת הארגון תשלח צוותי הדרכה אשר יכשירו את השיטור העירוני ואת הפקחים בעיר לתת מענה באירועי חירום – חילוץ ילד נעול ברכב וכן חילוץ ממעליות.

כזכור, מתנדבי ארגון “ידידים” מספקים סיוע בשלל תחומים, ביניהם: סיוע בהחלפת גלגל, התנעת רכבים, מילוי מים/שמן/דלק בכבישים מהירים, ובפתיחת רכבים נעולים באמצעות ציוד מקצועי ללא כל נזק. בנוסף, מתנדבי ידידים מבצעים חילוצי שטח לרכבים שהתחפרו, מסייעים בפתיחת דלתות בתים שנטרקו ועוברים הכשרות מקצועיות לחילוץ לכודים ממעליות. צריכים סיוע? התקשרו לטלפון 053-3131310

 

בועז ביטון מסר, “לפני כשנה נחשפתי לארגון, וכשמיניתי לעוזרי את שלומי דיין המשמש כמנהל סניף חדרה, ראיתי והבנתי עד כמה חשוב להרים את קרנו של הארגון המדהים הזה בעיר, עד שלא יהיה מצב של תושב שיש לו תקלה ברכב ואינו יודע שיש ארגון כל כך מדהים אשר יכול לעזור לו במהירות, ביעילות וכמובן הכול בחינם ובחיוך. אני שמח שיש לי את הזכות לקחת חלק ולעזור לפעילות הארגון. כל הכבוד לכם מתנדבי ארגון ידידים בארץ בכלל ובעיר חדרה בפרט.”

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן