עדכונים חמים
עדכונים חמים
מנבחרת פלסטין לחדרה

מנבחרת פלסטין לחדרה

מנבחרת פלסטין לחדרה

 

עבדאללה ג’אבר, מגנה השמאלי של נבחרת פלסטין, חתם בהפועל חדרה לעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת

 

במקביל להכנות לחזרה לליגה, בחדרה ממשיכים לעבוד על העונה הבאה. השבוע ביצעה הקבוצה החתמה מאוד “תקשורתית”, כשצירפה את עבדאללה ג’אבר, מגנה השמאלי של נבחרת פלסטין.

ג’אבר בן ה-27, יליד טייבה, גדל במחלקת הנוער של הפועל כפר סבא ורשם הופעה בודדת במדי הפועל רמת השרון, לפני שעבר לליגה הפלסטינית. מאז 2015 הוא משחק באהלי אל ח’ליל מחברון, במקביל להופעותיו בנבחרת פלסטין.

ג’אבר הוא אחד מבין ארבעה שחקנים בעלי תעודת זהות כחולה בנבחרת פלסטין. אליו מצטרפים שאדי שעבאן ששיחק בעכו, בני לוד ורמת השרון, רמי חמאדה משפרעם ומוחמד דרוויש שגדל במכבי חיפה ועבר במספר קבוצות בליגת העל והלאומית.

בשנה שעברה התראיין ג’אבר בעקבות השתתפות הנבחרת באליפות אסיה, ואמר: “לא קיבלנו הזדמנויות בישראל, אז החלטנו לדאוג לעצמנו”.

לאחר שחתם בחדרה הוא אמר: “אני מאוד שמח להצטרף לקבוצה כמו חדרה, שתמיד הייתה ידועה בדו קיום שלה. בקבוצה יש שחקנים ערבים ואני בטוח שאתחבר לקבוצה ולקהל ובעיקר אני מקווה להצליח. היה לי חשוב לקבל הזדמנות בליגת העל בישראל, ואני בטוח שלא אאכזב”.

אורן גולן אמר: “הפועל חדרה תמיד העמידה את הקבוצה מעל הכל, בטח ובטח מעל נושאי דת, גזע ומין. תמיד היינו קבוצה רב לאומית, ואנחנו גאים בזה. חדר ההלבשה שלו מאוחד ביותר, וחלק מהמרקם המיוחד שלנו נובע מכור ההיתוך המעניין שיצרנו פה”.

בעקבות המעבר לחדרה, שיקרה כמובן רק בקיץ לקראת העונה הבאה, סביר להניח שג’אבר יודח מנבחרת פלסטין, שכן המדיניות של ראשי הנבחרת היא להדיח את מי שמעדיפים לשחק בליגה הישראלית.

לאחר שחתם בחדרה קיבל ג’אבר מאות הודעות נאצה למכשיר הנייד שלו, אבל שמח לקבל הודעות תמיכה רבות מאוהדים של חדרה: “הבנתי שלקבוצה יש הרבה אוהדים במגזר, ויש לה גם ספונסר מאוד ידוע במגזר. קיבלתי הודעות עידוד מאוהדים של חדרה, יהודים וערבים, ואני מקווה מאוד שאחזיר להם על המגרש”.

ג’אבר מצטרף לפיראס מוגרבי ולריף מסיקה שכבר חתמו בחדרה לעונה הבאה.

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן