עדכונים חמים
עדכונים חמים
אהבה בימי קורונה

אהבה בימי קורונה

אהבה בימי קורונה

מלון David Tower בנתניה מזמין אתכם ליהנות מחבילות זוגיות מפנקות במיוחד לשבוע יום האהבה

 

סיפור אהבתם של הסולטאן דָאוּד פָאשָה ובחירת לבו מהווים את מקור ההשראה למלון, המשלב בין קסם תרבויות שונות לבין עולם הפנטזיה והמציאות.

עכשיו, בימי הקורונה מקפידים במלון על חיטוי והיגיינה בצורה יוצאת דופן. ניקיון החדרים והספא מתבצע ברמה הגבוהה ביותר. החדרים, כמו גם הספא, עוברים חיטוי נוסף שצריך כדי לעמוד בתקנים של רשת ACCOR הבינלאומית.

בין היתר מקפידים על חיטוי כל המוצרים והחפצים שהאורח מרבה לגעת בהם כגון ידיות, ברזים בכיורים ובאמבטיה, דלת היציאה למרפסת, שלטים, מתגים ועוד. לאחר שהחדר עבר את הניקיון והחיטויים הנדרשים, המנקה מדביק מדבקה מיוחדת על דלת החדר שמסמנת שהחדר עבר חיטוי. המדבקה נקרעת ברגע שהאורח הבא פותח את הדלת, וכך ניתן להבחין אם החדר עבר חיטוי.

 

במרחבים הציבוריים האורחים נדרשים לעטות מסכות פנים. ברחבי המלון פיזרו עמדות חיטוי בכל פינה. המלון הגדיל את תדירות הניקיון בשטחים הציבוריים. העובדים כולם עוטים מסיכות, מחויבים בשטיפת ידיים, החלפת כפפות בניקיון כל חדר וחדר, המגבות המלוכלכות עוברות ישר לשקית סגורה, והכל בהתייעצויות עם רשויות גלובליות ומקומיות (כולל ארגון הבריאות העולמי והמרכז לבקרת מחלות) הכול על מנת להבטיח שנהלי הניקיון וההיגיינה במלון מחמירים ביותר.

 

בשבוע יום האהבה העברי, בין 2/8 ל6/8 מלון David Tower מזמין אתכם ליהנות מחבילות מפנקות במיוחד:

 

בוקר אהבה – ארוחת בוקר עשירה במסעדת המלון Legend, ושימוש חופשי במתקני הספא המתקדמים (סאונות, בריכה מקורה ומחוממת, חדר כושר חדיש ומאובזר, פינת מנוחה והתרגעות) – במחיר של 320 ₪ לזוג.

בוקר פינוק לשניים – ארוחת בוקר עשירה במסעדת המלון, זוג טיפולי ספא בני 45 דק’ ושימוש חופשי במתקני הספא המתקדמים – במחיר של 690 ₪ לזוג.

אהובת הסולטן – אירוח לילה אחד על בסיס לינה וארוחת בוקר בחדר מסוג Superior הכולל: ארוחת בוקר עשירה במסעדת המלון Legend, זוג טיפולי ספא באורך 45 דק’ ושימוש חופשי במתקני הספא המתקדמים, במחיר מיוחד של 1,290 ₪ לזוג.

 

 

 

תמונות של המלון – קרדיט איתי סיקולסקי

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן