עדכונים חמים
עדכונים חמים
מלגות לקייטנות החופש הגדול בחדרה

מלגות לקייטנות החופש הגדול בחדרה

מלגות לקייטנות החופש הגדול בחדרה

בשורה להורים: אם שילמתם עבור קייטנות ואתם עומדים בקריטריונים, תוכלו לקבל מלגת סבסוד המתבטאת בהחזר כספי

בשורה משמחת להורים בחדרה: באפשרותם של הורים שרשמו את הילדים לקייטנות העירוניות ועומדים בקריטריונים, לקבל מלגת סבסוד המתבטאת בהחזר כספי עבור הקייטנות.

בהתאם לתקצוב קול קורא של משרד החינוך, ניתן יהיה לקבל מלגה עבור קייטנות הבוקר בלבד. חשוב לציין כי לא תתקבל מלגה בסכום הגבוה מהסכום ששולם בפועל (מקסימום 360 שקלים).

הנוהל כולל הוראות ברורות למתן המלגות בקייטנה תוך יצירת קריטריונים אחידים למתן המלגות על מנת למנוע אפליה וליצור שוויון בין המשתתפים בקייטנה. מבחן ההכנסה עבור קבלת מלגה מגיע עד הכנסה של 2,400 שקלים ברוטו לנפש.

כדי להגיש בקשה למלגה נכנסים לאתר פנאי העיר או מתנ”ס גבעת אולגה, מורידים את טופס הבקשה, ממלאים ושולחים לדוא”ל:

עבור קייטנות פנאי העיר: tal-nakar@pnay.org.il

עבור מערב חדרה (מתנ”ס גבעת אולגה): Dikla@givatolg.matnasim.co.il

שיעור המלגה נקבע בהתאם לקריטריונים. המלגות יינתנו בכפוף להצגת התעודות והאישורים המתאימים.

ראש עיריית חדרה צביקה גנדלמן: “בתקופה בה אי הוודאות עולה על הוודאות, כל סיוע לתושבי העיר מבורך. עיריית חדרה ועמותת פנאי העיר פועלות למצוא סיוע לתושבים בנושאים שונים.”

המשנה לראש העיר ויו”ר עמותת פנאי העיר עו”ד יניב דרי: “המלגות למימון הקייטנות הן צעד חשוב ובשורה משמחת להורי העיר. המדיניות שהגדרתי בתהליך הרישום היא לאפשר לכל הורה לרשום את ילדיו לקייטנת הקיץ, תוך הבנה והתחשבות במציאות הכלכלית הקשה שמלווה את התקופה האחרונה. אלפי ילדים נרשמו השנה לגנים ולבתי הספר של החופש הגדול ואני שמח שמשפחות הזקוקות לכך יוכלו ליהנות מהחזר כספי עבור הקייטנה.”

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן