עדכונים חמים
עדכונים חמים
לא נותנים לסגר לעצור אותם

לא נותנים לסגר לעצור אותם

לא נותנים לסגר לעצור אותם

באגף הרווחה מודים למתנדבים שלא פסקו לעבוד בימי הקורונה

 

 

לאחר הענקת תעודות הוקרה לארגונים ולעמותות מתנדבים, הוענקו גם תעודות אישיות ושי ל-120 מתנדבים צעירים שהתנדבו במסירות ובאהבה עם נכונות רבה לעזור ולסייע בימי סגר הקורונה וגם אחריו.

בזמן הקורונה נתנו המתנדבים הצעירים מענה ליותר מ-800 פניות לעזרה מצד תושבים בחדרה, במיוחד קשישים, בעלי צרכים מיוחדים, בודדים ועוד. הם חילקו חבילות מזון, הביאו תרופות, נענו לבקשות שונות, והכול במהירות, ביעילות ובמאור פנים.

קבוצת המתנדבים כללה ברובה צעירים מגיל 18, חלקם לפני צבא, חלקם התכוננו לפסיכומטרי. היו שם גם סטודנטים שחילקו מזון ותרופות בין ההרצאות המקוונות, וגם מתנדבים בעלי משפחות שהיו בחל”ת.

לאור כל זאת בחר אגף הרווחה בראשות מנהלת האגף זיוה היימברג, ובתוכו המחלקה למשאבי קהילה בניהולו של שמשון אחרק, ומנהלת היחידה להתנדבות יונה מאור, לציין ולהוקיר את המתנדבים על פועלם.

לדברי יונה מאור: “רוב המתנדבים הגיעו בשיטת חבר מביא חבר. אין ספק שהם היו פניה היפות של העיר חדרה לאורך תקופת הסגר וגם אחריו.”

יצוין כי לאחרונה נשלח אל המתנדבים שאלון משוב. בתשובותיהם הביעו שביעות רצון רבה מדרך התנהלות הקבוצה באופן מקצועי ואכפתי, וכן עולה שרובם מעוניינים להמשיך להתנדב גם בשגרה, החל בהתנדבות חד-פעמית ועד התנדבות ארוכת טווח. בנוסף הביעו נכונות להמשיך בפעילות גם בחירום ולסייע לאוכלוסייה עם צרכים מיוחדים, ילדים ונוער, נשים, אזרחים ותיקים וגם בנושא איכות הסביבה.

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן