עדכונים חמים
עדכונים חמים
לא מובן מאליו

לא מובן מאליו

לא מובן מאליו

ארגוני המתנדבים בתקופת הקורונה זכו להכרה ולהוקרה פועלם

 

 

במעמד סגן ראש העיר רומן גישר והמשנה לראש העיר עו”ד יניב דרי, חולקו תעודות הוקרה לארגונים ועמותות בחדרה הפועלים בתקופת הקורונה בעזרה לתושבי העיר.

התעודות הוענקו בטקס צנוע שארגנה המחלקה למשאבי קהילה והתנדבות באגף הרווחה, בהובלת מנהל המחלקה שמשון אחרק ומנהלת היחידה להתנדבות יונה מאור, לאות הערכה על התנדבות משמעותית בתקופת הקורונה 2020.

לדברי אחרק, הודות לפעילותם של המתנדבים הוענקה עזרה פיזית ונפשית לתושבים קשישים, בודדים, בעלי מוגבלויות ולכל מי שנזקק לסיוע מיידי בתקופה זו. ההתנדבות נעשתה ברגישות ובנדיבות ועל כך נתונה להם תודת כל תושבי העיר.

גישר ודרי שיבחו את רוח ההתנדבות, ציינו את ההתנדבות הברוכה של כל המתנדבים בעיר והודו להם על פועלם.

בין נציגי העמותות והארגונים היו מנכ”לית העמותה למען הקשיש סיגל זיידה, שסיפרה על התמיכה הפיזית והנפשית שהעמותה העניקה לאזרחים הוותיקים בעיר בעזרת המתנדבים והעובדים; יו”ר עמותת החסד והמזון “לב חם” איציק ספיר הדגיש את הפעילות הרבה בחלוקת מזון לתושבי העיר ולעזרה גם לעמותות אחרות באספקת מזון.

את ארגון מתנדבי חדרה ייצגה טליה אלוש שסיפרה כי בימי שגרה מסייעים מאות מתנדבים למשפחות וחולי סרטן, אבל בקורונה עזרו לכלל התושבים בקניית מזון ותרופות ובעזרה פיזית.

יו”ר ויצו שרה ריינר, סיפרה על התמיכה הנפשית והפיזית של נשים שחוו אלימות בתקופת הקורונה, כולל ייעוץ משפטי טלפוני והדגישה את הצורך בעזרה כלכלית לנשים שיוצאות מהמקלט לנשים לדירות ריקות מציוד.

את עמותת ער”ן (עזרה ראשונה נפשית) סניף חדרה ייצג שבתאי מלכין, שעדכן כי מספר הפניות הטלפוניות של אנשים שהיו במצוקה שילש את עצמו בתקופת הקורונה; יו”ר עמותת “אהבת רחמים” שמעון אסבג ואחראי אריזות דניאל חכמון סיפרו על חלוקת מזון למרות הקשיים הפיזיים בתקופת הקורונה, מחסור במתנדבים והצורך בשמירה על הריחוק במקום שממנו הם פועלים.

לדברי יונה מאור, נעדרו מהטקס אבל ראוי לציין את פועלם החשוב של ארגון חב”ד חדרה בראשות הרב יוסף וקסלשטיין, ושל עמותת חסדי תומר בראשות היו”ר הלה ארונסי בהפעלת מתנדבים לחלוקת מזון למען תושבי חדרה.

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן