עדכונים חמים
עדכונים חמים
לאחר שהיה מורדם ומונשם במשך שבועיים וחצי- התעורר אליהו והחלים מקורונה

לאחר שהיה מורדם ומונשם במשך שבועיים וחצי- התעורר אליהו והחלים מקורונה

“קיבלנו אותו במתנה”

לאחר אשפוז ארוך שבמהלכו היה מורדם ומונשם במשך שבועיים וחצי- התעורר אליהו והחלים מקורונה

 

אליהו אוחנה בן 75 מפרדס חנה הגיע למרכז הרפואי הלל יפה לפני כחודש ימים עם חולשה כללית וחום גבוה. בצילום שנעשה התגלתה דלקת ריאות חמורה בריאתו השמאלית כתוצאה ממחלת הקורונה בה אובחן כי חלה, והוא אושפז במחלקת זיהומיות א׳- המחלקה הייעודית הראשונה שנפתחה לחולי קורונה בבית החולים. יומיים לאחר אשפוזו חלה התדרדרות במצבו וצוות המחלקה נאלץ להרדימו ולהנשימו. אוחנה היה במצב קשה מאוד במשך כשבועיים וחצי, כאשר צוות המחלקה סביבו כל העת, מסייע בטיפול בכל אמצעי ידוע ברפואה עד כה הקשור לנגיף. הצוות היה כל העת בקשר עם משפחתו של אוחנה, שלא יכלה לשהות לצידו בזמן קשה זה. לפני ימים אחדים חל שיפור ניכר במצבו, והצוות החליט לגמול אותו מהנשמה. הפעולה צלחה ולאחריה התעורר אוחנה והחל במסע שיקום. לאחר שהתקבלו תוצאות שליליות באשר להימצאות נגיף הקורונה בגופו, הועבר אוחנה להמשך אשפוז במחלקה פנימית ג’, שם גם נפגש לראשונה עם בני משפחתו.
ד״ר ג׳מיל מוחסין, מנהל מחלקת זיהומיות א׳ ב״הלל יפה״, שטיפל באוחנה כל העת מציין: ״היום שבו החלטנו על הפסקת ההרדמה וגם ביצענו וראינו שהוא מגיב מצוין, היה אחד הימים המשמחים במחלקה שלנו. אחת משיחות הטלפון היותר טובות שיצא לי לעשות הייתה לבשר את זה למשפחתו”. בעת הביקור נכחו ד”ר מוחיסן וד”ר אליאס חילו, מהמחלקה לזיהומיות א’, שהתרגשו יחד עם הבן על המפגש ועודדו אותו לתת נשיקה וחיבוק לאביו.
בדמעות של התרגשות ושמחה, ציין בנו של אליהו: ״אין לי מילים להודות לצוות הרפואי והסיעודי על הטיפול המסור באבא שלי בימים מורכבים אלו. מלאכים. זה מה שהם. כל אחד ואחד מהם. אני מרגיש שקיבלתי את אבא שלי בחזרה.״

רב בית החולים, הרב דובב בינדיגר, העביר לאוחנה טלית ותפילין על מנת שיניח תפילין – בקשה שביקש מבנו כאשר הגיע לבית החולים.

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן