עדכונים חמים
עדכונים חמים
לאחר אישור קבינט הקורונה: מתחם “מול החוף וילג'” חוזר לפעילות
מתחם מול החוף וילג חוזר לפעילות

לאחר אישור קבינט הקורונה: מתחם “מול החוף וילג'” חוזר לפעילות

 

לאחר שבועות ממושכים בהם, בעקבות התפרצות מגיפת הקורונה וההנחיות הקפדניות לשמירה על בריאות המבקרים, חוזר מתחם “מול החוף וילג'” ופותח את שעריו בהתאם להנחיות משרד הבריאות.

הנהלת הוילג’ מדווחת כי מיד עם אישור קבינט הקורונה, חזרו לפעילות כלל החנויות והעסקים במתחם, כאשר המסעדות פתוחות לאיסוף עצמי ושליחויות על פי ההנחיות.

בכדי להתאים את “מול החוף וילג'” לשגרה החדשה ולדאוג לחיטוי מירבי של אזורי הבילוי והקניות, ההנהלה נוקטת בימים אלה באמצעי זהירות והקצתה עובדים שיפקחו על קיום הנהלים ובין היתר ידאגו לשמירת חבישת מסיכה ולחיטוי יומי של מתקני המתחם.

“מול החוף וילג'” הינו מתחם מסחרי המשתרע על שטח של 66 דונם עם כ-1,800 מקומות חניה לרשות המבקרים. ניתן למצוא בו מעל 100 חנויות של רשתות האופנה הגדולות והמותגים המוכרים, כ-18 מסעדות ואטרקציות שונות ביניהן מתחם של בריכת גלישה, מתחם החלקה על הקרח וקארטינג לכל המשפחה.

לדברי דניאל אלפי, מנהלת השיווק של מול החוף וילג’ “אנחנו מברכים על ההחלטה לפתוח את החנויות והעסקים גם במתחמים הפתוחים. מעבר לכך שאנו מקפידים הקפדה יתרה על הנחיות משרד הבריאות בשטח המתחם וכן, בתוך החנויות עצמן. העובדה שמדובר במתחם שהשהייה בו היא באוויר הפתוח, מוסיפה לתחושת הביטחון של המבקרים שממשיכים להגיע בהתאם להוראות ונהנים מבילוי שכולנו כל כך התגעגענו אליו”.

 

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן