עדכונים חמים
עדכונים חמים
יוצאים לחופשה- במושבה

יוצאים לחופשה- במושבה

יוצאים לחופשה- במושבה

לא רק יוון או קפריסין, למושבות הוותיקות בישראל יש מה להציע – והרבה

לאחר חודשים ארוכים של עבודה הוצגה השבוע תוכנית התיירות של המועצה בנימינה- גבעת עדה לחברי פורום התיירות והעסקים.

לפני כחצי שנה החלו במועצה המקומית בנימינה גבעת עדה תהליך למיפוי התיירות במועצה ובניית תוכנית עבודה שתקדם את העסקים הפועלים במרחב ואף תוביל פתיחת יוזמות ועסקים נוספים. בתמיכת משרד התיירות החל תהליך מקצועי בהובלת יועצת התיירות תמר קוכנר. בשלב הראשון בוצע מיפוי נרחב שכלל פגישות עם תיירנים במושבות, בדיקת תוכנית סטטוטוריות ובחינת ההיצע באזור. במקביל נבחן שוק התיירות המקומי והבינלאומי, תוך בדיקת היתרונות היחסיים של האזור. השבוע הוצגה כאמור התוכנית במפגש רחב היקף שנערך בשל תקנות הקורונה באמצעות הזום.

“אנחנו מתעקשים להמשיך ולקדם את פעולות התכנון החשיבה גם בימי קורונה מאתגרים אלו, בתוכן פיתוח התיירות מתוך חשיבה כי צעדים אלו יחזקו את הכלכלה המקומית. כעת, שהתייר הישראלי לא טס לחו”ל, זו הזדמנות להציע לו את התיירות הייחודית שקיימת אצלנו במושבות,” הסביר ראש המועצה, איתי ויסברג. “גם אם הפעילות בשטח מאוד מוגבלת בשל תקנות הקורונה, אנו ממשיכים לפעול כדי לקדם את הנושא ובמקביל להתאים אותו לכל השינויים בעולם התיירות. המושבות שלנו ייחודיות מבחינת המגוון התיירותי שאנחנו מציעים כאשר היא מבוססת על ספורט, מורשת חינוך ועוד ומיועדת עבור תיירות בוטיק”.
על פי התוכנית, המטרה היא לפתח את תיירות הספורט בבקעת הנדיב, פיתוח אתרי המורשת ושילובם במסלולים חינוכיים כך שיהוו מוקדי תיירות, פיתוח תיירות חקלאית ועוד.

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן