עדכונים חמים
עדכונים חמים
חנויות חדשות במתחם מול החוף וילג’ שחוזר לפעילות מלאה
MAFATEX צילום באדיבות

חנויות חדשות במתחם מול החוף וילג’ שחוזר לפעילות מלאה

רשת הקוסמטיקה WOW LONDON וחנות מפעל של מגבות ערד

מתחם הוילג מול החוף חדרה

לאחר תקופה ארוכה של סגר בו פעל חלקית, חוזר מתחם מול החוף וילג’לפעול באופן מלא כמובן תוך הקפדה יתרה על הוראות משרד הבריאות. לצד החנויות הרבות הנפתחות מחדש, יפתחו במתחם השבוע  שתי חנויות חדשות ויציעו שלל מבצעים לרגל הפתיחה- חנות של רשת הקוסמטיקה האנגליתWOWLONDONהמציעה מוצרי איפור, טיפוח, קוסמטיקה ואקססוריז. לרגל הפתיחה ולכבוד חג הפורים, הרשת יצאה בקולקציה מיוחדת במחיר של החל מ-12.90 שקל בלבד לפריט.

חנות נוספת חדשה שנפתחה במתחם הינה חנות המפעל של רשת מגבות ערד המציעה מוצרי טקסטיל ולרגל הפתיחה, ניתן למצוא פריטים במחירים של עד 70% הנחה.

בנוסף, לקראת חג פורים שיחול בסוף השבוע הנוכחי, יארח המתחם בסוף השבוע בתאריכים ה25-26.2, להטוטנים מחופשים שיפעילו את העוברים ושבים ויחלקו בלונים למבקרים. במקביל, תתקיים בעמוד הפייסבוק של מול החוף וילג’ תחרות תחפושות נושאת פרסים בשיתוף רשת חנויות הצעצועים כפר השעשועים.

על אף ההקלה בהנחיות והחזרה לשגרה, הנהלת מול החוף וילג’ ממשיכה להקפיד ולשמור על בטיחות ובריאות המבקרים באמצעות שמירה על תקן התו הסגול באמצעות הקפדה על מספר הלקוחות בחנויות הסגורות, מתקני חיטוי לשימוש הלקוחות. ההנהלה אף דואגת לחטא את שדרת החנויות בתחילת כל יום ובסיומו באמצעות מערכת הטפטפות שהוסבה כבר בסגר הראשון, לטובת התזת חומר חיטוי לשמירה על ההיגיינה במתקני הקניון.

דניאל אלפי, מנהלת השיווק של מול החוף וילג’:  “אנחנו שמחים על פתיחת החנויות מחדש והחזרה של המתחם לשגרה, בעיקר לקראת חג הפורים שבא עלינו לטובה. מעבר לעובדה שמדובר במתחם פתוח, בעל יתרון רב בתקופה זו, צוות המתחם עובד שעות נוספות על מנת לשמור על בריאות ובטיחות המבקריםכדישנוכל להמשיך ולהעניק למבקרים חוויית קנייה ייחודית. כחלק מפתיחת החנויות גם בריכת הגלישה ומסלול הקארטינג במתחם חוזרים לפעול בהתאם להנחיות, מתוכננות פעילויות לקראת חג פורים בהתאם לתקופהועתידות להפתח בקרוב חנויות חדשות נוספות.

החזרה לשגרה היא בהחלט דבר משמח ואנחנו מחכים לראות את קהל הלקוחות חוזר לבלות ולהנות במתחם הוילג מול החוף חדרה“.

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן