עדכונים חמים
עדכונים חמים
ח”כ יוסי טייב יקיים קבלת קהל לקהילה הצרפתית בחדרה
חבר הכנסת טייב עם ראש העיר צביקה גנדלמן המשנה לראש העיר בועז ביטון וחבר הנהלת העיר משה אלמליח

ח”כ יוסי טייב יקיים קבלת קהל לקהילה הצרפתית בחדרה

בשורה משמחת לקהילת יהודי צרפת תושבי חדרה. לאחר פעילות מאומצת של המשנה לראש העיר בועז ביטון וביוזמת פורום צרפת-חדרה, אישר השבוע את הגעתו לחדרה ח”כ יוסי טייב, נציג הקהילה הצרפתית מטעם סיעת ש”ס.

ח”כ טייב יגיע במטרה לעזור ולמצוא פתרונות למגוון הבעיות עמן מתמודדת הקהילה הצרפתית בארץ בכלל ובחדרה בפרט. ביחד עם ח”כ יגיעו צוות לשכתו והם יקבלו את התושבים בבניין עיריית חדרה ביום חמישי י”ז כסלו (3.12.2020) בין השעות 18:00 – 20:00.

בהודעה ששיגר השבוע חה”כ יוסי טייב לקהילה הצרפתית בחדרה נכתב:

“אחיי ורעיי תושבי חדרה, בעזרת ה’ אגיע לחדרה עם צוות לשכתי יחד עם המשנה לראש העיר בועז ביטון לפגוש ולשמוע אתכם ולטפל בפניות התושבים בתחומי עלייה, קליטה, דיור, חינוך, קהילה, תעסוקה ורווחה. אני מצפה לפגוש כל אחד ואחת מכם לשמוע את הקשיים והבעיות ואנסה לעזור ככל שניתן.”

כזכור, לפני כארבעה חודשים חנך חה”כ טייב בחדרה את “פורום צרפת-חדרה”, שהוקם כדי לקיים סיעור מוחות ולדון בבעיות ובמצוקות שונות, וכן לערוך דיונים בנושאים שונים הרלוונטיים להשתלבות הקהילה הצרפתית בחדרה, וכמו כן, להציב את אתגרי העלייה הצרפתית לחדרה על סדר היום הציבורי, במטרה לסייע ולהביא לשיפור משמעותי בקליטת העולים דוברי הצרפתית, על מנת שיהפכו לאזרחים עצמאיים התורמים לפיתוח הכלכלי, התרבותי והחברתי של העיר חדרה.

לדברי בועז ביטון: “בפעם הקודמת שחה”כ טייב הגיע אלינו לביקור נעזרו בו רבים מן הקהילה הצרפתית בעיר. בחודשיים האחרונים קיבלתי מספר בקשות מתושבים מהקהילה הצרפתית בבקשה לפגוש לשיחה פרטית את חה”כ, ואף חברי הפורום העלו עניין זה. פעלתי בעניין ואני שמח מאוד שח”כ טייב מגיע אלינו לביקור. אני בטוח שהוא יוכל להיות לעזר רב עבור כלל ציבור הקהילה הצרפתית בחדרה.”

 

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן