עדכונים חמים
עדכונים חמים
חילופי נשיאים ב”רוטרי” חדרה

חילופי נשיאים ב”רוטרי” חדרה

חילופי נשיאים ב”רוטרי” חדרה

בטקס שהתקיים במוזיאון “החאן” העביר הנשיא היוצא דוד סולומון את המושכות לנשיא הנכנס חן ריינר

טקס חילופי נשיאים במועדון “רוטרי” חדרה התקיים במוזיאון “החאן”, במסגרתו העביר הנשיא היוצא דוד סולומון את המושכות לנשיא הנכנס חן ריינר. הטקס התקיים במלאת 65 לסניף חדרה, והשתתפו בו נציגי דור המייסדים: אלן כץ, ד”ר יהודה שרמן והשופט ראובן דן.

בטקס צוין שיתוף הפעולה הפורה עם עיריית חדרה, לקידום פרויקטים משותפים לרווחת הקהילה.

ראש העיר צביקה גנדלמן, אשר השתתף באותה שעה בישיבת מועצה, שלח את ברכתו למועדון “רוטרי” ואמר: “מועדון רוטרי חדרה מהווה את אחד המועדונים החזקים ביותר של רוטרי בישראל. 65 שנה של עשייה ברוכה, שאנחנו תושבי העיר חדרה נהנים ממנה ומבקשים עוד. רוח רוטרי בכלל ופעילות המועדון בפרט הינם חלק חשוב מאוד מהכיוון שאליו העיר חדרה הולכת, ואני שמח לראות את הליך ההצערה של המועדון וקליטת חברים חדשים. הדבר דומה להליך ההגירה החיובית שהעיר חדרה עוברת בשנים האחרונות ולשינוי החיובי שעובר על העיר”.

גנדלמן הודעה לנשיא היוצא על העשייה ובירך את הנשיא הנכנס בתקווה שימשיך להוביל את המועדון להישגים חדשים לטובת העיר חדרה.

“רוטרי” חדרה הוא אחד מ-60 המועדונים הפועלים בישראל. המועדון נוסד על ידי בעלי עסקים, מקצועות חופשיים, ואנשי חינוך המעורים בקהילה החדרתית. סמל המועדון לא השתנה מאז היווסדו והוא מבוסס על ענף מעץ התפוזים כסמל לאופייה של חדרה זה דורות. לכל אורך 65 שנות קיומו הוכיח “רוטרי” חדרה את יכולותיו בתחומים רבים למען הקהילה, והוא שם את העיר על המפה העולמית כמועדון הנחשב למוביל בזכות פעילותו ויכולת ההתחדשות וההתרחבות שלו.

את הטקס ליוותה שישיית נגני סקסופון של הקונסרבטוריון העירוני, וצוות שחקנים של מוזיאון החאן בקטעי משחק בניחוח חדרה של פעם.השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן