עדכונים חמים
עדכונים חמים
חיבוק דוב התערוכה

חיבוק דוב התערוכה

הדוב האהוב עליי

דובים רבים ומפורסמים זכו לתהילה, ביניהם: באלו, פו הדוב, דובוני אכפת לי ועוד. תערוכה חדשה מתמקדת בבעל החיים הפראי שהפך לחביב הילדים

איך הפך הדוב, בעל חיים מאיים ומסוכן במציאות, לדובון חביב ולחיית הדגל של תעשיית הצעצועים, שסוחפת אחריה מיליוני ילדים ואף מבוגרים בכל רחבי העולם? אולי זאת הפרווה, אולי העגלגלות ואולי הגמלוניות, אך ללא ספק מדובר בקונצנזוס: כולם אוהבים דובי צעצוע.

תערוכה חדשה וראשונה מסוגה: ״הדוב האהוב שלי״, שתיפתח השבוע בגלריית יונטי ארט ביפו, מתמקדת בסיפור אהבה זה. התערוכה מיועדת לילדים ולכל המשפחה ומדגישה את עולם האגדות מאז המאה ה-19 מהסיפור המפורסם זהבה ושלושת הדובים. התערוכה מציגה את הרכות של הדב הכל כך אופיינית לו, בשילוב אלמנטים שונים המשלבים אופנה וצבעים.

בתערוכה מוצגים יותר מ-30 דובים שונים, יצירות מקוריות של האומנית אילנה חבס. כל הדובים עשויים מחומרים טבעיים ובסגנון וינטג’.

האומנית אילנה חבס: “אני מעצבת צעצועים בסגנון .’teddy bear’ מבחינתי זה היה בעיקר תחביב, אבל כמו תמיד, כל תחביב שעושים אותו טוב, צומח למשהו גדול יותר.”

Unity Art House היא גלריה קהילתית של עמותת יוניטי ארט שנוסדה ללא כוונות רווח, ומטרתה לסייע לאומנים ישראלים לקדם את יצירותיהם. בגלריה מתקיימות תערוכות רבות (קבוצתי ויחיד), פסטיבלים וירידים, סדנאות לילדים ומבוגרים, ימי כיף לחברות וארגונים ואירועים שונים.

התערוכה תיערך עד ה-30 ביוני והיא מיועדת לכל המשפחה – ללא תשלום.

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן