עדכונים חמים
עדכונים חמים
“חדרתי לא מדביק חדרתי”

“חדרתי לא מדביק חדרתי”

הוקם צוות הסברה עירוני מוגבר שמטרתו לגבש המלצות להפיכת חדרה לעיר ירוקה

ראש עיריית חדרה, צביקה גנדלמן, החליט להקים צוות הסברה מיוחד בראשות הסמנכ”ל וראש מנהל חברה וקהילה, ד”ר אסנת ספורטה. המטרה: לגבש רעיונות מידיים על מנת לעצור את שרשרת ההדבקה בעיר ולשתף את הקהילה והתושבים במאמצי ההסברה ובטיפול בקורונה, מתוך מטרה להציב את חדרה כעיר ירוקה.

הצוות כולל את חברי המועצה שי ברכה, בנצי נורדמן, רון שגן ומשה אלמליח, את מנהל אגף החינוך שלומי דהן, את מנהלת אגף נוצ”ץ הדר מרום, את הקב”ט העירוני אייל קופר, את יועץ התקשורת של העירייה אבי מוססקו ואת יועץ התקשורת של מנהל חבק”ל אסי קוטין.

לאחר שלוש פגישות זום גיבשו חברי הצוות המלצות והעבירו אותן לאישורו של ראש העיר. חשוב לציין כי כיום חדרה עברה מהצד האדום של הרמזור לצד הצהוב, אולם ההמלצות נשארו בעינן וכך גם הביצוע, שכן בחדרה מבינים שמדובר במהלך ארוך ושהקורונה לא תיעלם בקרוב.

הסלוגן שנבחר להוביל את קמפיין ההסברה הוא: “חדרתי לא מדביק חדרתי”, והוא ילווה את כל מרכיבי הקמפיין.

בין ההמלצות המרכזיות שאושרו: גיבוש צוות של רכזי הסברה בסקטורים השונים על מנת להגיע לקהלים רחבים ככל הניתן, חלוקת צמידים, סטיקרים לרכבים וכו’ עם מסרים שונים, פרסום סרטוני הסברה לקהלים השונים, הגברת ההסברה בעיתונות ובשלטי החוצות, פרסום יומי של תמונת המצב מבחינת נתוני הקורונה, טיפול ממוקד בהסברה לבעלי העסקים, הסברה מיוחדת לנוער וצעירים שתכלול הקמת סיירת ירוקה ופעילויות בגנים ובבתי הספר.

 

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן