עדכונים חמים
עדכונים חמים
חדרה נערכת לפינוי אשפה וגזם בפסח
מתכוננים לחג הפסח

חדרה נערכת לפינוי אשפה וגזם בפסח

בעקבות הסמיכות של יום הבחירות וחג הפסח נערכת העירייה לשינויים בימי פינוי האשפה

טרום הפסח ובימי החג. במועדי פינוי הגזם לא חל שינוי

 

עיריית חדרה נערכת לפינוי אשפה וגזם לקראת חג הפסח, בחג עצמו ובימי חול המועד, ובמסגרת זו יחולו מספר שינויים בימי פינוי האשפה. יצוין כי במועדי פינוי הגזם לא יחול שינוי.

באגף שפ”ע מבקשים מהציבור לשתף פעולה ולפנות אשפה וגזם על-פי עדכוני העירייה, ומקווים כי תושבי העיר יתרמו את חלקם בשמירה על ניקיון העיר.

ההיערכות השנה תהיה מורכבת מבשנים קודמות, וזאת מאחר שבשבוע טרום הפסח יתקיימו גם הבחירות לכנסת (יום שלישי 23 במרץ), אשר מניסיון העבר גורמות לפסולת רבה בכל חלקי העיר בעיקר ביום הבחירות עצמו.

ההיערכות העירונית ליום הבחירות ולימי החג מתבצעת מבחינת חזות העיר, ניקיון, פינוי אשפה וגזם, והן היערכות של המוקד העירוני למתן פתרונות הולמים לפניות בימי החג וחול המועד.

מאחר שערב החג יחול במוצאי שבת 27 במרץ, יתבצע פינוי לילי של אשפה ביתית בכל רחבי העיר כבר ביום חמישי 25 במרץ החל ב-22:00. פינוי נוסף של כלל העיר יתבצע במוצאי החג, יום ראשון 28 במרץ, החל מהשעה 22:00.

לקראת החג מתבצע פינוי של כל המוטמנים והדחסנים בהתאם לתוכנית של מינהלת התברואה, ובימים אלה מבצעים קבלני העירייה גם שטיפה של כלי האצירה הגדולים, עיליים ומוטמנים כאחד.

—————————-

הצטרפו לקבוצת העדכונים בזמן אמת  של חדרה  בוואטס אפ >>

https://chat.whatsapp.com/C9c7nTDRh7b9skSU4gZs1R

————————–

על מנת לתת מענה הולם לפינוי גזם ופסולת יבשה בתקופת טרום חג הפסח יתוגבר מערך המנופים של העירייה, ויופעלו 10 מנופים עד ערב החג. בנוסף עובדים קבלני הניקיון מול מנהלי הרובעים בעיר כדי לתגבר את מערך הניקיון ורכבי הטיאוט בשכונות כבר מיום ראשון 21 במרץ.

בניקיון העיר ורחובותיה מושם דגש על רחובות מרכזיים, בכניסות לעיר, סביבת בתי הכנסת, שכונות העיר, כניסות ומתחמים המאכלסים ציבור רחב.

כמו כן מבצעים קבלי גינון השלמת צמחייה ושתילת פרחי עונה, כולל השלמת ערוגות, ניקיון וחצרנות בכל הגנים הציבוריים וגינות המשחק, ניקוי כיכרות, מדרכות ואיי התנועה. בנוסף, מאחר ששנת תשפ”ב תהיה שנת שמיטה, נערכים לשתילת צמחייה רב-שנתית.

מנהל אגף שפ”ע בוריס קוסינובסקי מדגיש כי היערכות נכונה ומתוכננת תביא לרחובות נקיים, פחי אשפה מפונים וגינון פורח אשר ביחד יתרמו לאווירת החג בעיר.

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן