עדכונים חמים
עדכונים חמים
חדרה במגרש של הגדולים
צילום: שלומי גבאי, עומרי סילבר

חדרה במגרש של הגדולים

היסטוריה בחדרה: היכל הפיס “אנרבוקס”  נחנך במופע מרהיב

צילום: שלומי גבאי עומרי סילבר

לראשונה בתולדותיה יכלו תושבי העיר והסביבה ליהנות ממופע מרהיב בהיכל פיס “אנרבוקס” החדש, הניצב בשורה הראשונה של האולמות הגדולים במדינה. הזמר סטפן לגר והצמד סטטיק ובן אל תבורי זכו להיות האמנים הראשונים שהופיעו בהיכל “אנרבוקס” בחדרה. קהל של כ-2,700 צופים נלהבים מילא את ההיכל החדש, וזכה לצפות בהופעה גדושת פעלולים ופירוטכניקה, שניתן לבצע רק באולמות ובהיכלי מופעים גדולים אשר מעתה נכלל ביניהם גם האולם הרב-תכליתי לאירוע ספורט ומופעים בחדרה.

צילום : שלומי גבאי עומרי סילבר

לדברי ראש העיר חדרה צביקה גנדלמן: “אנרבוקס חדרה יהיה אחד ממוקדי ההופעות המובילים בישראל. זה ההיכל הגדול ביותר בין חיפה לתל אביב, ויחד עם השכנים שלנו באמפי שוני ובאמפי קיסריה נביא לאזור את האמנים הגדולים בישראל לצד מופעים בינלאומיים.

צילום: שלומי גבאי עומרי סילבר

שלושת ההופעות הראשונות בהיכל נמכרו במלואן, מה שמוכיח עד כמה הקהל בעיר חיכה לבשורת התרבות הזו.” במוצאי שבת 29 בפברואר צפויה הופעה של הזמר שלמה ארצי, שנבחר בסקר תושבים בעיר כאמן האהוב עליהם. לאחר מכן, ב-12 במרץ, יתייצבו על במת “אנרבוקס” מירי מסיקה ורותם כהן שיחלקו במה במופע חגיגי ומיוחד. הקמת “אנרבוקס”, שינוהל על-ידי החברה הכלכלית חדרה, נמשכה כשלוש שנים בהשקעה של כ-100 מיליון שקלים מתקציב הרשות, ובסיוע מפעל הפיס, הטוטו, חברת חשמל ועוד. ההיכל מושקע מאוד בסטנדרטים בינלאומיים. באירועי ספורט, תחרויות ואליפויות יכיל האולם כ-2,000 צופים, באירועי תרבות הוא מכיל כ-2,800 צופים. הפרויקט המורכב משתרע על שטח של שבעה דונמים בהיקף של 4500 מ”ר, עם נגישות מלאה לאוכלוסייה עם מוגבלות.

במוצאי שבת 29.2.20, יופיע הזמר שלמה ארצי בהיכל האנרבוקס בחדרה.

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן