עדכונים חמים
עדכונים חמים
הקורונה עשתה עלייה לישראל. האם היא הגיעה גם לחדרה?

הקורונה עשתה עלייה לישראל. האם היא הגיעה גם לחדרה?

עומדת בשער 

הקורונה עשתה עלייה לישראל. האם היא הגיעה גם לחדרה? ארבעה נערים מחדרה ובכיר בעיריית חדרה, נכנסו לבידוד של 14 יום בעקבות חשש ממשי כי נמצאו בקרבת מקום לאדם החולה בקורונה. 

פאניקה בחדרה, ארבעה נערים תושבי העיר חדרה ובכיר בעיריית חדרה, נכנסו לבידוד של 14 יום בעקבות חשש ממשי כי נמצאו בקרבת מקום לאדם החולה בקורונה. אחד מהנערים מתגורר בחדרה ושלושת האחרים מתגוררים בבית אליעזר. 

יש חשש שאותם נערים והבכיר בעירייה – נחשפו למחלת הקורונה לאחר שישבו ביציע 8 במגרש הכדורגל בלומפילד – במהלך משחק הדרבי בתל אביב. באותו יציע ישב החולה מס’ 13 בישראל, נער מהיישוב אירוס הלומד בבית הספר האזורי ברנר ועבד בחנות הפיראט האדום באור יהודה. אותו נער נמצא בבידוד ביתי החל מיום שבת ה-29/2. להלן המקומות והתאריכים שבהם נכח, המחייבים את האנשים שהיו בקרבתו להיכנס לבידוד:

  1. חנות הפיראט האדום בימים 23–26 בפברואר בשעות 16:30–21:00
  2. בית הספר האזורי ברנר, בתאריכים 24–26 בפברואר
  3. אצטדיון “בלומפילד”, שער 8, ביום ה’ 24 בפברואר בשעות 20:00–22:00

כל תלמידי בית הספר אזורי ברנר, כולל מורים, אנשי צוות וצוות ההסעות שהיו במגע עם הילד, מתבקשים להיכנס לבידוד ביתי לפי הוראת משרד הבריאות ולדווח על כך באתר משרד הבריאות או במוקד הטלפוני.

נוסף על כך, כל מי שהיה באצטדיון בלומפילד במשחק הכדורגל וישב בשער 8 מתבקש להיכנס לבידוד ולדווח על כך באתר משרד הבריאות.

http://bit.ly/MOH-Corona

או במוקד משרד הבריאות בטלפון*5400  או במוקדי קופות החולים. אם במהלך הבידוד מופיעים סימפטומים של חום או שיעול או קושי בנשימה יש להתקשר באופן מייד למוקד 101 של מד״א על מנת לברר צורך בבדיקת הנגיף.

להנחיות בדבר אופן בידוד ביתי יש להיכנס לאתר משרד הבריאות:

 http://bit.ly/MOH-Corona

שומרים על השחקנים

בתוך כך, גם במועדון הפועל חדרה – נערכים להתפשטות הקורונה. במועדון מתאמנים למעלה מ- 700 ילדים ובני נוער. בצהרי יום רביעי יצאה הודעה מהמועדון להורים לפיה, ילדים או נערים אשר מתאמנים במועדון והיו באזורים אשר יש חשש שם לקורונה או ילדים שחזרו לאחרונה מחו”ל- מתבקשים לא להגיע לאימונים ולמשחקים. בהודעה להורים נכתב:

הורים יקרים לאור ההתפשטות בארץ וההתראות בנושא הקורנה. אנו במועדון מבקשים מההורים והילדים אשר היו באזור / אירוע / בחו”ל ובכל מקום בארץ ובכלל באזורים שניתנה עליהם אזהרה של הדבקות או חשש כלשהו , מתבקשים להישמע להוראות משרד הבריאות ומד”א בפרט. אנא הודיעו לישראל צרפתי על כל בעיה או חשש להדבקות. מבקשים בכל לשון לא להגיע לאימונים או למשחקי המועדון.בריאות הילדים ובריאות הכלל מאוד חשובה”.

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן