עדכונים חמים
עדכונים חמים
העירייה תעניק ילקוטים וציוד לבית הספר לילדים העולים לכיתה א’, ממשפחות רווחה
המשנה לראש העיר וילקוטים לילדי כיתה א

העירייה תעניק ילקוטים וציוד לבית הספר לילדים העולים לכיתה א’, ממשפחות רווחה

להתחיל כמו כולם

העירייה תעניק ילקוטים וציוד לבית הספר לילדים העולים לכיתה א’, ממשפחות רווחה  

המשנה לראש העיר בועז ביטון, בחסות ראש העיריה צביקה גנדלמן, מוביל מענק של כמאה ילקוטים חדשים ומכשירי כתיבה לתלמידים העולים לכיתה א’, ממשפחות נזקקות ומשפחות ברוכות הילדים. חלוקת הציוד נעשית במסגרת מורשת המזרח – תרבות יהודית ובלווי צמוד של אגף הרווחה של עיריית חדרה.

לדברי ביטון: “ישנם ילדים ממשפחות קשות יום שאינן יכולות להרשות לעצמן לרכוש ציוד לילדיהן. מתפקידנו להאיר פנים לילדים אלו ולתת להם את ההזדמנות להרגיש שווים בין שווים, למען יהיה ראשם עסוק אך ורק בלימודים. דווקא עכשיו בתקופת הקורונה, שמשפחות רבות התרסקו כלכלית, חובה עלינו לדאוג ולסייע לאותן משפחות. ההרגשה הטובה של ילד שמקבל ציוד חדש היא חשובה לאין שיעור. תחילת שנה ברגל ימין יכולה להשפיע על מהלך הלימודים בכל השנה.”

היוזמה נבעה מהפערים החברתיים והכלכליים בישראל, אשר בעקבות הקורונה הולכים ומתרחבים, ויש רבים שידם אינה משגת לקנות אפילו ילקוט חדש לבית הספר. ב-1 בספטמבר, לצד תלמידים שיגיעו לבית הספר מאובזרים בציוד חדש, יהיו תלמידים שילכו עם תיק ישן ומרופט, ריק מקלמר, כריך או בקבוק מים, הכל בשל מצוקה כלכלית קשה. מטרת היוזמה להעניק לתלמידים מרקע סוציו אקונומי נמוך תיק חדש וציוד לבית הספר, כדי שיוכלו להתחיל את השנה החדשה בתחושה הרבה יותר טובה.

לדברי מתאם פעולות מוניציפאליות בלשכת המשנה לראש העיר, שלומי דיין, ההרשמה מוגבלת על בסיס כל הקודם זוכה והיא מתבצעת בליווי צמוד של אגף הרווחה העירוני לפי קריטריונים של משפחות רווחה, משפחות ברוכות ילדים ומצב סוציו אקונומי.

 

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן