עדכונים חמים
עדכונים חמים
העירייה יוזמת חוגי התעמלות לקשישים במקבצי דיור
פעילות גופנית במקבץ דיור

העירייה יוזמת חוגי התעמלות לקשישים במקבצי דיור

ממשיכים לנוע

עיריית חדרה מפעילה חוגי התעמלות במקבצי הדיור בעיר, וזאת במטרה לעודד את האזרחים הוותיקים לפעילות גופנית.

מקבצי הדיור הם דיור מוגן בשכירות לקשישים עולים חדשים זכאי משרד הקליטה. לדיירים מסופקים שירותים שונים באמצעות אגף הרווחה העירוני ובשיתוף סגן ראש העיר רומן גישר הממונה על תיק הרווחה בעירייה.

לדברי גישר, במקבצי הדיור מתגוררים אזרחים ותיקים וניצולי שואה, רובם ככולם ממדינות חבר העמים, אשר מפאת גילם ומצבם נכללים בקבוצת הסיכון וקיים חשש כי יידבקו בנגיף הקורונה. מאז החלה התפשטות המחלה נמנעים הדיירים הקשישים לצאת מהבניין, ורמת הפעילות הגופנית שלהם ירדה בצורה משמעותית. כדי לשפר את מצבם, ובנוסף להרחיב את אפשרויות המפגשים החברתיים, הוחלט להפעיל חוגי התעמלות בכל המקבצים.

את החוגים מובילים אגף אתו”ס (אירועים תרבות וספורט) של העירייה בניהולו של אלה ביאר והמחלקה לאזרחים ותיקים בניהולה של רויטל פוקס, בשיתוף רומן גישר. החוג נוחל הצלחה, ורבים מדיירי המקבצים משתתפים בו בהנאה.

בסיור שערך גישר באחד ממקבצי הדיור ביחד עם המנהל מחלקת הספורט ניב רבי המרכז את החוג, הודו הדיירים בחום על הפעילויות הרבות שהעירייה דואגת לספק להם.

גישר מעדכן כי מאז נפתחו לפני כ-15 שנה, מספקת העירייה לדיירים במקבצי הדיור פעילויות רבות, ביניהן אירועי תרבות, טיולים להכרת הארץ, חוגים שונים, קורסי העשרה, מסיבות בחגי ומועדי ישראל ועוד מגוון פעילויות. גם כיום מתקיימות פעילויות, בכפוף למגבלות ולהנחיות משרד הבריאות.

גישר בירך את הדיירים, איחל להם בריאות ואריכות ימים, וכמובן שנה טובה להם ולמשפחותיהם.

 

 

 

 

 

 

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן