עדכונים חמים
עדכונים חמים
הנהלת המועצה נפרדת משני חברי הנהלה ומליאת המועצה

הנהלת המועצה נפרדת משני חברי הנהלה ומליאת המועצה

בראשית השבוע (28.6.2020) בישיבת הנהלת המועצה נפרדו חברי ההנהלה משני חברי ההנהלה: חיה בן צבי ואבי אמתי. השניים ביקשו לסיים את פעילותם הציבורית בשל סיבות אישיות. את חיה יחליף נחום גנצרסקי ואת אבי אמתי יחליף נתנאל קסטן שיושבעו אמונים כבר במליאה הקרובה.

ראש המועצה הגר פרי יגור נפרדה בשמה ובשם הנהלת המועצה מהשניים והודתה להם על פעילותם הציבורית למען תושבי המושבה וציינה בדבריה : “חיה בן צבי פעלה ציבורית ב- 47 השנים האחרונות, החל מ- 1973 עם עשייה ציבורית ענפה למען וותיקי המושבה, אין וותיק אחד במושבה שלא מכיר או שמע על חיה, חיה יש רק אחת! במרוצות השנים קידמה ודחפה את כל תחום הוותיקים ביישוב והביאה בכך את המועצה למקום בו וותיקי היישוב גאים ושמחים לגור וליהנות מהשפע וההיצע פעילות הפנאי, התרבות וחיי הקהילה לגיל השלישי.

בין הדברים הבולטים בתקופה שקידמה חיה : פיתוח השירותים לאוכלוסייה הוותיקה, ביסוס ועדת גמלאים, פעילות במרכזים הקהילתיים: דרך למרחב, מועדון אור, נווה פרדסים, הגדלת תקציב רשותי לטובת הוותיקים ועוד. נקודת השיא מראות עיניי הייתה כאשר בבחירות האחרונות אף הוקמה רשימה גמלאים אשר נבחרה לייצג במליאה.

ראש המועצה ציינה כי לא פעם שמעה מהוותיקים את הציטוט הבא : “כיף להזדקן בפרדס חנה כרכור” , וזה עבורי מתמצת בצורה פשוטה ואוטנטית במיוחד את עשייתה ותרומתה של חיה למועצה ולמשובה כולה”, ציינה הגר פרי יגור בדבריה.

“אבי אמתי, מסיים אחרי כשנתיים של פעילות ציבורית במהלכן קידם ותכלל את כל תחום התרבות, הפנאי והאירועים במושבה. תמיד בנועם הליכות, בצורה עניינית, מקצועית ויעילה.

אבי עם נשמת האומן שבו דאג לייצג כל העת את האומנים השונים במושבה, להשמיע את קולם ולקדם הלכה למעשה את תחום התרבות והאומנות במושבה.

אומנם אנחנו מסכמים תקופה קצרה יחסית אך אבי בתקופה זו השאיר חותם, הן ברמת ביצוע ותכלול האירועים והן ברמת החיסכון הכספי, דוגמת אירועי הפקת יום העצמאות וימי הזיכרון, שבוע הספר ששב לתפארתו, חיזוק שיתופי הפעולה עם אומנים במושבה, חצר השוק ועוד”.

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן