עדכונים חמים
עדכונים חמים
*הממשלה אישרה הבוקר את מינויו של עופר מלכה למנכ”ל משרד התחבורה והבטיחות בדרכים – בהמשך להמלצת השרה מירי רגב*

*הממשלה אישרה הבוקר את מינויו של עופר מלכה למנכ”ל משרד התחבורה והבטיחות בדרכים – בהמשך להמלצת השרה מירי רגב*

הממשלה אישרה הבוקר את מינויו של עופר מלכה לתפקיד מנכ”ל משרד התחבורה והבטיחות בדרכים, בהמשך להמלצת השרה מירי רגב. מלכה תושב עמק חפר, איש מערכת הביטחון ובעל עבר עשיר בשירות הציבורי ובמגזר העסקי.
מחכה שימש בעבר כמנכ”ל עיריית חדרה. הוא יליד העיר חדרה. החליף בתפקידו כמנכ”ל החברה הכלכלית את עו”ד חגית גולני.
בעיריית חדרה מביעים סיפוק רב וגאווה ממינויו של מלכה לתפקיד מנכ”ל משרד התחבורה.
שרת התחבורה והבטיחות בדרכים תא”ל מיל’ ח”כ מירי רגב איחלה למלכה הצלחה בתפקידו ואמרה: “משימות רבות ומאתגרות לפנינו על מנת להביא לצדק תחבורתי ולחיבור ישראל השניה לישראל הראשונה. למלכה ניסיון עשיר בהטמעת חדשנות וטכנולוגיות במערכות מורכבות, שמהווים היום צו השעה לחיזוק התחבורה הישראלית”.
שרת התחבורה שועטת קדימה – ומשלימה מינוי מנכ”ל חדש למשרד תוך זמן קצר. הממשלה אישרה היום את מינויו של עופר מלכה, לתפקיד מנכ”ל משרד התחבורה והבטיחות בדרכים. מלכה, 57, בעל רקע עשיר ומרשים של 25 שנה בשירות המוסד למודיעין ולתפקידים מיוחדים, עליו לא ניתן להרחיב, מתגורר בעמק חפר ושימש גם בשורה של תפקידים בכירים במגזר הציבורי והעסקי. הוא התמחה לאורך השנים בתחומי החדשנות והטכנולוגיה, וצפוי להוביל את מימוש חזונה של השרה רגב, לקידום תחבורה חכמה בישראל.
מלכה שימש בין השאר כאמור לתפקיד מנכ”ל החברה הכלכלית חדרה וחבר בחבר הנאמנים של המכללה למינהל בראשון לציון. שימש כמפקד הגדוד הקרבי 932 של חטיבת הנח”ל וכמפקד סיירת “עורב” בחטיבת גולני. חניך קורס הקצינים של הכוחות המיוחדים בצבא האמריקני, מחזיק בתואר ראשון בכלכלה ומדעי החברה מטעם אוניברסיטת בר אילן, תואר שני במינהל ציבורי מטעם אוניברסיטת חיפה, ותואר ראשון ושני במשפטים מטעם המכללה .
צילום: משרד התחבורה

תגובה אחת

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגב

    שיהיה לך המון המון הצלחה

השארת תגובה

;
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

פרסום לעסק שלכם
כל עסק צריך
מבט מקומי

דילוג לתוכן